אם אתם טיפוסים של "יהיה בסדר", אז הגעתם למקום הלא נכון. הקורסים שלנו קשים, מאתגרים ותחרותיים. המרצים מעניקים לכם יחס אישי, אבל זה שהם נחמדים לא אומר שהם נותנים לכם לנוח. הדרך עמוסה וכוללת מבחנים מאתגרים, פרוייקטים מורכבים, לימודים דחוסים והתמודדות עם רמת ציפיות גבוהה. ככה זה, אנחנו נהפוך אתכם למקצוענים עם תעודה. ועכשיו לעבודה.

כולם רוצים לעבוד בעולם השיווק באינטרנט, ולא במקרה. זהו עולם יצירתי, מגוון ומלא בהזדמנויות עבור אנשים מוכשרים שרוצים להצליח תוך כדי שהם עושים חיים בעבודה. אנחנו מאמינים שרק המצוינים יכולים לשרוד את הג'ונגל שם בחוץ, ולבנות קריירה בתחום כל-כך תחרותי ומשנה עולם. אנחנו דואגים שהלימודים יביאו אתכם לסטנדרט הגבוה ביותר. בואו להיות מעולים.

מאחורי בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט עומדת המייסדת שרון קליין אשר ביחד עם צוות מדריכים מקצועיים מאפשרים לסטודנטים להכיר את רזי המקצוע ישירות ממי שעושה את המהלכים הגדולים בתחום בפועל ביומיום. קליין, שותפה להובלת חברת אס.אי.או ישראל בשמונה השנים האחרונות, היא זו שגיבשה את תכנית הקורסים, ומעניקה לכם ליווי אישי לאורך כל הדרך.

חטיבת קידום האתרים

בתחום תחרותי כדאי ללמוד מהמקום הראשון

קידום אתרים הוא תחום תחרותי שבו יש המון חשיבות למי נמצא במקום הראשון. לכן, אין באמת מקום לבינוניות. בקורס קידום האתרים שלנו אנחנו עושים את כל מה שצריך על מנת שלכם לא תהיה ברירה אלא לצאת מקצוענים. הקורס נמשך כשלושה וחצי חודשים וכולל 26 מפגשים של סדנאות והרצאות ושעות לימוד נוספות מחוץ לכיתה. אנחנו מקפידים לתת לכל תלמיד ותלמידה ליווי, יחס אישי ומענה על כל צורך או שאלה. מומלץ לא להרבות בחיסורים ואיחורים מכיוון שאנחנו שמים לב אליכם, ומתנים את קבלת התעודה בהימצאות, השתתפות, הקפדה ועמידה במבחנים ובפרוייקט הסיום.

שלושה מרכיבים לכל קורס:

  • לימוד תיאורטי מקיף של המקצוע
  • הליך התנסות בקידום אתר באופן עצמאי בליווי המורה
  • עמידה בדרישות מבחנים ועבודות עד קבלת תעודה

12 מחזורים של בוגרי הקורס אשר הניבו שורה ארוכה של בוגרים שהשתלבו כבר בשוק העבודה, ואף זכו להצלחות וקידום, הופכים את הקורס הזה ליוקרתי, נחשב ואמין במיוחד בקרב המעסיקים הפוטנציאליים, אשר אינם אוהבים לקחת סיכונים בקבלת מקדמי אתרים צעירים, ויודעים שבוגר קורס שלנו ידעו לקחת אתר ולגרום לו לעלות למעלה.

זה לא עוד מרצה, זה אורן שץ

כדי להיות מומחה צריך ללמוד ממומחה. אורן שץ, אחת מהדמויות הבולטות והמובילות בתחום בישראל, הוא המרצה בכיתה. שץ מעביר את הידע הרב שלו, המורכב מניסיון בקידום בארץ ובעולם עבור כל סוגי האתרים, והתמודדות עם כל סוגי הבעיות הקיימות בתחום. אורן שץ עוסק בהוראה מתוך אמונה גדולה במקצוע ובחשיבות של הקמת דור צעיר ואיכותי של מקדמי אתרים, ולכן בוחר להקדיש תשומת לב רבה לעשייה זו בנוסף לשלל תפקידיו כמנכ"ל חברת אס.אי.או ישראל.

חיפשנו עובדים מקצועיים - בסוף הקמנו קורס

הכל התחיל כשחיפשנו מקדמי אתרים צעירים לעבודה אצלנו בחברה. נדהמנו לגלות שלמרות שמדובר באחד התחומים הכי חמים בקרב צעירים כיום, קשה מאוד היה למצוא עובדים מקצועיים שלמדו את התחום וניתן היה לקבלם לעבודה מבלי להעביר אותם מסלול ארוך ומוקפד של הכשרה מקצועית אצלנו בחברה. עם הזמן, החלטנו להפוך את המסלול המגובש של ההכשרה עבור העובדים שלנו לקורס הפתוח לכלל המתעניינים, ולהציע לכל דורש אפשרות ללמוד את סודות עולם קידום האתרים.

כמו שהשוק רוצה

אחד הדברים היפים בתחום קידום האתרים הוא שיתוף הפעולה ההדדי והסיוע בין מתחרים. תכנון מבנה הקורס שלנו, החומרים הנלמדים ותנאי המעבר נעשים בהתאם להתייעצות עם ראשי חברות קידום האתרים הגדולות, המספרים לנו מה הם הדגשים שלהם בקבלת עובד חדש, ומה הוא הידע שיהפוך מועמד מהשורה למועמד עם משרה.

לא צריכים ללכת כדי להגיע רחוק

לא כולם צריכים לחפש עבודה, יש אנשים שהעבודה מוצאת אותם.

את הטובים ביותר בקרב התלמידים אנחנו מאתרים ומזמינים לעבוד אצלנו בחברה, יחד עם עוד מצטיינים מהעבר שכבר עובדים ונהנים מהמרקם החברתי האיכותי, התנאים הטובים והידיעה שהם נמצאים בחוד החנית של המקצוע שהם כל-כך אוהבים.

כוחה של תעודה

בתום הקורס, לאחר עמידה בכל המטלות והמחויבויות, אנו מעניקים תעודות בוגרים. התעודה החתומה על ידי אורן שץ היא זו שמעלה את ערככם כמקדמי אתרים איכותיים בעייני הרבה מעסיקים פוטנציאליים, ופותחת לא מעט דלתות בהמשך הדרך ברחבי התעשייה.

מה לומדים?

אופטימיזציית אונסייט, אופטימיזציית אופסייט גוגל אנליטיקס, סדנת החלפת קישורים, אחסון אתרים, כתיבה שכנועית, גוגל אדוורדס, אלגוריטמיקה, עדכונים. אם כל המונחים האלו נשמעים לכם כרגע כמו סינית, דעו לכם שבסוף הקורס אתם עומדים להיות דוברי סינית רהוטה.

חטיבת המדיה החברתית

הסודות המקצועיים לאנשים שחיים את הרשת

יש הרבה אנשים שחיים ונושמים את עולם הרשתות החברתיות.

אבל בשביל להיות מקצוענים בשיווק עסקים צריך להכיר את נקודת הפגש בין שני התחומים, וזה בדיוק מה שהקורס שלנו עושה: מפגיש ומחבר בין "חיות רשתות חברתיות" לבין הכלים שעושים עסקים ומביאים לקוחות חדשים.

היצירתיות עליכם, הידע עלינו.

אם זה נשמע לכם מרתק זה בגלל שזה ממש ככה. אם אתם לא מפחדים מאגרים ולימודים קשים, הגעתם למקום הנכון.

מבחנים, מבדקים ו... כיף

מי לא אוהב את טוויטר? את אינסטגרם? את פייסבוק? לינקדאין? כולם אוהבים את הרשתות החברתיות. מי כן אוהב מבחנים ועבודות להגשה? אף אחד...

אבל אם אתם מספיק אוהבים את העולם המרתק של הרשתות החברתיות בשביל ליהנות גם מהמסלול הקשה והקפדני שלנו, ויש לכם שאיפות גדולות להפוך את האהבה לעבודה, הדרך שלכם מתחילה כאן.

כל הרשתות בקורס אחד

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, בלוגים, פורומים, יוטיוב, לינקדאין ועוד...

כל הרשתות החברתיות, היתרונות, החסרונות, הכלים, הקהלים והפוטנציאל המסחרי של כל אחת מהן – אלו החומרים שנלמדים בקורס.

יוצרים דברים חדשים

היצירתיות היא הכלי הכי חשוב במקצוע השיווק ברשתות החברתיות. כדי להוציא לפועל את הרעיונות הרבים חשוב להכיר גם תוכנות גרפיות ובדיוק בשביל זה אנחנו מלמדים אתכם קצת על תוכנת הפיקסלר אשר מהווה מדרגה להתקדמות ולפוטושופ ומאפשרת לכם לבטא את היצירתיות שלכם ולעשות עבודה שיווקית יצירתית ואפקטיבית ברשתות החברתיות

יחס אישי בעולם האמיתי

אנו מאמינים שרק ליווי ויחס אישי לכל תלמיד ותלמידה יכולים לעזור לכם להוציא את המקסימום ומקפידים להיות זמינים לכל שיחה אתכם, לענות על כל שאלה או צורך.

התעשייה מציעה לכם חברות

בתום הקורס, במידה ועמדתם בכל הדרישות והתנאים, אנו מזמינים אתכם ליהנות ממערכת הקשרים שלנו ולהיעזר בנו על מנת למצוא מקום עבודה אשר מחפש אנשי רשתות חברתיות חדשים ומצויינים.

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il