להקים אתר ורק אז להתאים אותו לצרכים של מנועי החיפוש? חבל על התהליכים המיותרים. אנחנו בונים עבורכם אתר אופטימלי לקידום, חוסכים לכם משאבים ומובילים את כל התהליך: מהקמת האתר ועד הלידים שבעקבותיו

הדרך היעילה להגיע למטרה

למה לבזבז משאבים רבים על שינוי אתר בדיוק לאחר שנבנה והתאמתו לקידום, כאשר אפשר לקצר את התהליך, ולבנות את האתר בצורה נכונה מראש? אתר שעולה לרשת כאשר המבנה שלו נכון לקידום מיומו הראשון. יכול לטפס למעלה במהרה ותוך מיקסום משאבים.

הידע הייחודי שלנו הוא היתרון שלכם

במעבדה, אשר נמצאת במשרדים שלנו, אנו בוחנים בכל יום מחדש את השינויים והעדכונים בשיטת העבודה של מנועי החיפוש. עם הידע הרב שנצבר בעקבות הבחינות המדוקדקות, אנו מגיעים למסקנות מדוייקות הנוגעות לאתר שלכם, ומניחים את היסודות לאתר בדיוק במקומות הנכונים: בניית קוד מדוייק, תגיות נכונות, מבנה קישורים פנימי מובנה, תוכן המכיל את המינונים הנכונים של כל פרמטר ועוד. עם כל המרכיבים הנכונים הללו, האתר שלכם עולה לרשת כשחקן בעל סיכויי הצלחה גדולים במיוחד.

אחראים על התהליך

אתם לא צריכים לתמרן בין חברת הקמת אתרים ובין חברת קידום, ולעיתים לשמוע מסרים סותרים ואי הבנות. אנחנו מציעים לכם את כל השירות תחת קורת גג אחת, ודואגים שכל פרט קטן יעבור תחת הניצוח והפיקוח שלנו.

אתם פשוט שולטים באתר

אתר אינטרנט הוא כמו חלון ראווה, ולכן חשוב לעדכן אותו לעיתים קרובות. אתם יכולים לבצע שינויים באתר בקלות על ידי כניסה למערכת ניהול התוכן שלכם. מערכת ניהול התוכן הינה פשוטה, ידידותית וקלה להבנה, כזו המאפשרת לכם לעדכן ולשפר את התוכן באתר במהירות ובקלות.

יש לכם אתר וורדפרס

מערכת ניהול התוכן בה אנו משתמשים היא וורדפרס, מערכת אידיאלית לקידום, המועדפת על יותר ויותר עסקים. וורדפרס מבוססת על תבניות, מה שהופך את ההקמה של האתר לפשוטה, וכזו המאפשרת לכם לדעת מראש כיצד יראה האתר שלכם.

מתאימים לכל סוגי המסכים

בכל יום משתנים הרגלי הגלישה באינטרנט בארץ ובעולם, והגלישה ממכשירי סלולאר וטאבלט מקבלת משקל הולך וגובר.

האתרים שלנו מותאמים לכל סוגי המסכים, ומאפשרים לכם להיות בטוחים שלא משנה דרך איזה מכשיר נכנס הלקוח לאתר שלכם, הוא נכנס לאתר מותאם המעניק לו חווית גלישה מיטבית.

גישה של קוד פתוח

האתרים שלנו נבנים בקוד פתוח. מה זה אומר? פשוט מאוד.

אם בשלב כלשהו תחליטו שאתם מעוניינים שמתכנת או חברה אחרת יבצעו שינויים באתר שלכם, אין כל בעייה או קושי טכני לעשות זאת.

מידע נוסף אודות הקמת אתר אינטרנט

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il