כתבו עליך או על המותג שבבעלותך דברים לא טובים? השמיצו? פגעו בשמך הטוב או בשמו של העסק שלך? מהלך 'דחיקת תוצאות שליליות וניהול מוניטין', מקדם אל ראש תוצאות החיפוש אזכורים לגיטימיים וחיוביים, ומשאיר את התוצאות האחרות מאחור. אנחנו נדאג לשמכם הטוב בגוגל.

האינטרנט זוכר

"עם מה שכתוב בעיתון של היום, מחר יעטפו דגים" – כך נהוג היה לומר על העיתונות המודפסת, אך כאשר זה מגיע לאינטרנט, החוקים משתנים: המידע נשאר ברשת, ומופיע בתוצאות החיפוש ללא הגבלת זמן.

כך קורה שאנשים ומותגים מובילים רבים נקלעים למצב בו מידע שלילי, ולעיתים משמיץ, מיושן, מוטעה, לא אחראי או לא רלוונטי מוצג לראווה כאשר מחפשים את שמם לאורך שנים. אם אתה מקליד את שמך במנוע החיפוש ומגלה שהתוצאות מדברות נגדך, אתה לגמרי לא לבד. זוהי תופעה מוכרת ולצערנו אופיינית לחיפושי שמות רבים, ואנחנו כאן על מנת לפתור את הבעיה.

הראשונים להעניק שם טוב

אנחנו ב-SEO ישראל היינו מהראשונים בארץ לזהות את החשיבות הטמונה בתחום ניהול מוניטין ברשת ודחיקת תוצאות שליליות, ופעילים בתחום החל משנת 2004.

לאורך השנים, אנו מעניקים שירות זה עבור מותגים גדולים, אנשי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים, פוליטיקאים, אנשי ציבור וידוענים מהשורה הראשונה ועושים זאת באחריות, רגישות, דיסקרטיות ובהצלחה.

דחיקת תוצאות שליליות היא בעצם "קידום אתרים הפוך"

את התוצאות הלא מחמיאות אשר נתפרסמו באופן חוקי אמנם לא ניתן למחוק, אך בהחלט ניתן להצניע. דחיקת תוצאות מהווה מעין "קידום אתרים הפוך": מהלך בו אנו מקדמים מספר אתרים המכילים את שם האדם או החברה בהקשר חיובי אל ראש תוצאות החיפוש עבור השם המבוקש, ובכך מביאים לדחיקת הדירוג של האתרים המכילים תוכן שלילי והרחקתם מעין הגולש.

תמיד יש תכנים חיוביים

הצוות המקצועי שלנו מביא אל ראש תוצאות החיפוש את ההקשרים החיוביים של שם האדם או המותג באינטרנט: כתבות מחמיאות שפורסמו (במידה ויש), עמודים רלוונטיים ברשתות חברתיות שונות ואזכורים אחרים אשר ניתן ליצור ולהעלות לרשת.

זה מצליח בזכות הידע והטכנולוגיות

באמצעות המעבדה שלנו לחקר מנוע החיפוש של גוגל והכלים הטכנולוגיים הייחודיים לחברתנו, אנו יוצרים עבור לקוחותינו קידום אתרים מיטבי ובטוח, המעניק לנו את היכולות לבצע דחיקת תוצאות שליליות באופן חכם, מדויק ובטוח, ולהוביל את תחום ניהול המונטין בתוצאות החיפוש בארץ.

האור החיובי נשאר ברשת

בסופו של התהליך, הגולש אשר יחפש מידע אודותיך ימצא את העמוד הראשון נקי מאזכורים שליליים, ומלא בתוצאות אחרות וחיוביות.

התוצאות החיוביות מקודמות ונשארות בראש תוצאות החיפוש לאורך זמן. גם אתה תוכל להקליד את שמך או את שם המותג בתיבה הלבנה של מנוע החיפוש ולגלות שלא משנה מה אחרים אמרו, לגוגל יש הרבה דברים טובים לספר עליך.

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il