לקבל לידים, למקסם תקציבים, להגדיל החזר על השקעה: ניהול ppc מקצועי מבית אס.אי.או ישראל מאפשר לכם להפוך השקעה מיידית לצמיחה עסקית.

כמה שעות ופתאום רואים אתכם בכל מקום

ppc מציע שימוש בזרועות הרחבות של גוגל ופייסבוק בכדי להעניק חשיפה מהירה ומדוייקת למותג שלכם. מערך ppc מקצועי, המשלב טכנולוגיות ייחודיות, אסטרטגיה וקריאיטיב, מניב מקסימום תוצאות עבור השקעה נתונה במינימום זמן - וזה בדיוק מה שאנחנו עושים ב-אס.אי.או ישראל: 360 מעלות של ppc מהיר, חכם ואפקטיבי.

קשובים לגוגל ופייסבוק – ויוצרים כלים משלנו

הצוות שלנו מורכב כולו ממומחים (מוסמכי גוגל) אשר מכירים כל כלי וחידוש בתחום. בנוסף, המעבדה שלנו יוצרת כלים טכנולוגיים חדשניים ויצירתיים, אשר מעצימים כל מהלך, ומעניקים לכם יתרון משמעותי מול המתחרים שלכם.

עבודה מהירה אך מדוייקת: 5 שלבים של אופטימיזציה

בכל אחד מהשלבים של התהליך, אנו שואפים להגיע למצב מיטבי, ומבצעים אופטימיזציה, שהיא בחינה של הפרמטרים השונים, וזיהוי ההזדמנויות המרבי. בתוכם:

 • אופטימיזצית מילת מפתח
 • אופטימיזצית אתרים
 • אופטימיזצית מודעות
 • אופטימיזצית דפי נחיתה
 • אופטימיזצית מחיר לקליק

התוצאות שלנו, הבקרה והשליטה שלכם – דו"חות תקופתיים

הכל מדיד: כמה גולשים הקליקו על המודעות? כמה נכנסו לאתר מכל מודעה? כמה הגיבו לאיזה מהלך, וכמה טלפונים הניב כל אפיק?

הצלבה נכונה של נתוני האתר, מערכת ניתוב השיחות ומערכת המיילים שלנו מאפשרת הפקת אנליזות מדויקות עבור כל רכיב ורכיב. את כל המידע הזה אנו מעבירים אליכם בדו"חות קבועים, אשר הופכים את העבודה שלנו למדידה ושקופה עבורכם הלקוחות.

מסביב ללקוח בכל הרשת

ממש כמו קמפיין פרסום אשר מופיע בטלוויזיה, ובמקביל אליו עולה תזכורות מחזקת גם בשילוט חוצות ובעיתונות, כך גם קמפיין ppc מתקדם שואף לפגוש את קהל היעד בכמה נקודות שונות (רק בהשקעות נמוכות יחסית ובאפקטיביות גבוהה). אנו מקפידים על בנייה נכונה של רצף תחנות מפגש, ועל פנייה מתוחכמת בכל אחת מהן, אשר תורמת למימוש הפוטנציאל שבמהלך.

ppc 360 מעלות:

 • גוגל אדוורדס: הכוח של גוגל בידיים שלכם - לפרסם בדיוק במקומות הנכונים. בנוסף לתוצאות החיפוש הממוקדות של גוגל, באתרים רבים וחשובים יש שטח פרסום של גוגל. אנו מכוונים את הפרסום שלכם אל האתרים בהם איפיון הגולשים מתאים לקהל היעד שלכם. שירות הרימרקטינג משלים את המהלך, ומציע פרסום ממוקד לאלו שכבר ביקרו באתר.
 • פייסבוק: פונים לאנשים שאוהבים - פייסבוק מכירה את הגולשים שלה ואנחנו מכירים את הדרך אל הקהל שלכם. "קמפיין מסורתי" או רימרקטינג הפונה לגולשים אשר כבר ביקרו בדף האוהדים של המותג שלכם, וקמפיינים מבוססים רשימות תפוצה הן שלוש דרכים המובילות לפילוח נכון ברשת החברתית הגדולה מכולן.
 • Outbrain: פורטלים גדולים יוצרים עניין באתר שלכם - האמינות של הפורטלים הגדולים עוברת אליכם. הפניות ממאמרים המתפרסמים בפורטלים מובילים ממליצות לגולשים המתעניינים להיכנס לאתר שלכם.
 • פרסום ב Linkedin: להגיע אל מקבלי החלטות - להגיע בדיוק לאדם שמקבל את ההחלטות. קידום ממומן ברשת החברתית-עסקית מאפשר זיהוי של בעלי תפקידים אסטרטגיים ופרסום ממוקד אליהם.
 • בנייה ועיצוב של דפי נחיתה: לכל מסר יש דף משלו - כאשר גולש מקליק על מודעה שלכם, הוא מצפה לראות דף נחיתה הממוקד במוצר או במבצע שעבורו הוא נכנס. בנוסף, שימוש במידע על הגולש (אם קיים) ועל המיקום בו הקליק מאפשר התאמת מסר מתוחכם אשר מגדיל את האפקטיביות והסיכוי לעסקה. לצורך זה, אנו מחזיקים מחלקה ייעודית המתמחה ביצירת דפי נחיתה מכווני קמפיין.
 • יצירת מודעות ובאנרים: ליצור אצל הלקוח קליק - המסר הנכון למקום הנכון. לכל מקום בו מפרסמים יש את הנתונים המיוחדים שלו, ולכן מצריך באנר המותאם באופן מיוחד. בדיוק לשם כך אנחנו מחזיקים מחלקה המתמחה בנושא, המספקת פתרונות מעכשיו לעכשיו.
 • מעקב אחר שיחות טלפון נכנסות: להוציא את כל המידע מכל שיחה ושיחה - מערכת מתקדמת מתאימה מספר ייחודי לכל נקודת פרסום, ומאפשרת ניתוח מדוייק של מקור הכנסת השיחה, ובעקבות כך אנליזות מעמיקות על רמת האפקטיביות של כל פרסום ברחבי הרשת.
להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il