המלחמה על שמירת הקשר עם הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים של העסק הינה אחד האתגרים המרכזיים בפניהם עומד בית עסק הפועל כמעט בכל תחום שהוא. שמירת קשר זו מחייבת מאמץ מתמשך, ואחת הדרכים הנפוצות ביותר לשם השגת מטרה זו הוא משלוח ניוזלטר המופץ אל הלקוחות של העסק או לקוחות פוטנציאליים באמצעות דיוור אלקטרוני. המסר המועבר אל הנמען באמצעות ניוזלטר הינו מסר אישי וממוקד, המגיע היישר אל תיבת הדואר של הלקוח. באמצעות מדיום זמין זה לקהל הלקוחות אודות שירותים חדשים אותם מציע בית העסק, מוצרים חדשים, שיפורים במוצרים הקיימים או מידע אודות מבצעים אותם מעוניין בעל העסק לקדם. כיום ניתן לעצב ניוזלטר צבעוני ומושך שיכול להוות מקור מתמשך ללקוחות חוזרים וגם ללקוחות חדשים.

משלוח ניוזלטר ממוקד באמצעות דואר האלקטרוני מאפשר הגעה אל רמות אופטימיזציה גבוהות ביותר של המסר הנשלח, תוך כדי חלוקה של מסרים שונים אל קהלי יעד שונים. מצד שני, עלותו של משלוח המסר הינה זניחה, במיוחד אם מודדים עלות זו כנגד העלויות הכרוכות במשלוח דואר או ביצוע דיוור ישיר בשיטות המסורתיות.

בין אם מדובר בארגון גדול או בעסק קטן, משלוח ניוזלטר סדיר הינו משימה חיונית ביותר. תמיד יש לזכור כי הלקוחות של העסק חשופים בעולם המידע של היום למסרים של בעלי עסקים מתחרים, ולכן יש חשיבות רבה לכך שהמסר שלך הוא זה שיופיע לפניהם ולא זה של המתחרה. חשוב שברגע בו הלקוח מבצע החלטת רכישה, השם של העסק שלך יהיה זה שיעלה בדעתו, ומשלוח ניוזלטר איכותי בהחלט יכול לקדם אותך לעבר מטרה זו.

המלצה שלנו: מערכת הניוזלטר של רב מסר

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il