הבלוג של SEO ישראל

לחיצה ראשונה חינם – פתרון לאתרי תוכן בתשלום

נשארים בלופ

הרשמו לניוזלטר שלנו ועדכונים חמים, מדריכים וטיפים מאנשי המקצוע המובילים בארץ אצלכם במייל, ללא ספאם וללא הטרדות.

גוגל מגייס בימים אלו בעלי אתרים להם יש תכנים השמורים למשתמשים רשומים בלבד. הגיוס הוא לצורך בדיקת שירות חדש הנקרא "לחיצה ראשונה חינם".

שירות זה מאפשר לבעלי אתרים הדורשים רישום (ואף תשלום) על תכנים באתריהם לבצע פעולת cloaking עם אישור של גוגל, ולאפשר לרובוט של גוגל לסרוק דפים אלו ללא רישום לאתר. את רשימת הדפים אותם מעוניין בעל האתר לאפשר לגוגל לסרוק יעביר בעל האתר באמצעות מפת-אתר אותה הוא יעלה לגוגל.

הרעיון המרכזי הוא שגולשים יכנסו למאמרים לפי תוכנית "לחיצה ראשונה חינם", אך כדי לראות מאמרים נוספים הם יצטרכו להירשם. כמובן שהנושא נראה במבט ראשון פרוץ לחלוטין, וכי הוא עלול להוריד את הרווחים של בעלי האתרים. מצד שני, יתכן כי החשיפה המוגברת תאפשר קבלת לקוחות חדשים שיגדילו בסופו של דבר את השורה התחתונה.

בכל מקרה, מאחר ובארץ מועטים הם שירותי התוכן בתשלום, אז נראה כי כרגע אין לנושא משמעות רבה. עם זאת, בעתיד הקרוב נראה כי נושא התוכן יהפוך למשמעותי יותר ויותר במודל הרווח של אתרים גם בארץ.

אורן שץ
אורן שץ
אורן שץ הוא המייסד ויו"ר חברת אס.אי.או ישראל. אורן הוא מומחה קידום אתרים מן המובילים בארץ, עם מעל 16 שנות נסיון בנושאי שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופיתוח בארץ ובחו"ל. אורן מרצה בכנסים וסמינרים בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ומהווה כתובת ראשונה לכל שאלה הדורשת מומחה קידום אתרים רציני.
נשארים בלופ

הרשמו לניוזלטר שלנו ועדכונים חמים, מדריכים וטיפים מאנשי המקצוע המובילים בארץ אצלכם במייל, ללא ספאם וללא הטרדות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן