הבלוג של SEO ישראל

מספר עדכונים בגוגל אדוורדס

בימים האחרונים בוצעו מספר עדכונים קטנים בגוגל אדוורדס. הנה עיקר העדכונים:

דוחות מוזמנים (דוחות שהוגדר להם יום קבוע לריצה) מורצים מעתה בשעה 01:00 לפי אזור הזמן (time zone) של המפרסם, ולא לפי אזור הזמן של גוגל (pacific time). עדכון זה רלוונטי כמובן רק למפרסמים שהגדירו לעצמם אזור זמן.

גוגל מציעים מעתה אפשרות להציג קופונים להדפסה מטעם מפרסמים מקומיים על גבי מפות google maps. הנושא הזה בשלב זה אינו רלוונטי למפרסמים בארץ, אך סביר כי בעתיד הוא יהפוך לרלוונטי.

תכונה חדשה הנקראת 'התראות MCC' מאפשרת למפרסמים המפעילים מספר חשבונות גוגל אדוורדס דרך מרכז לקוחות (my client center) להישאר מעודכנים בבעיות שעלולות להשפיע על חשבונות לקוח המנוהלים על-ידם. על סמך הגדרות ההעדפות של המפרסם, יוצגו התראות בלוח המחוונים של MCC בנוגע לבעיות ספציפיות לחשבונות השונים, כגון הצגת מודעות שהופסקה, מקרים של דחיית כרטיס אשראי והתקרבות לתאריכי סיום של מסעות פרסום ותקציב.

הגדרת התראות MCC מתבצעות באופן הבא:

  1. היכנס ל- MCC ועבור אל הדף 'העדפות משתמש' (בחלק המחולק לכרטיסיות 'החשבון שלי').
  2. לחץ על עריכה בחלק העליון של 'התראות'. פעולה זו תעביר אותך לדף הגדרות ההתראות.
  3. בחר את ההתראות שברצונך לקבל עבור חשבונות הלקוח המנוהלים שלך על-ידי סימון התיבות לצד תיאורי ההתראות. באפשרותך גם לסמן תיבה המבקשת תקציר יומי בדואר אלקטרוני לגבי התראות חשבון.
  4. לחץ על שמור שינויים לקביעת ההגדרות.

ההתראות המבוקשות יתחילו להופיע בלוח המחוונים של MCC בתוך 24 שעות.

נשארים בלופ

הרשמו לניוזלטר שלנו ועדכונים חמים, מדריכים וטיפים מאנשי המקצוע המובילים בארץ אצלכם במייל, ללא ספאם וללא הטרדות.

אורן שץ
אורן שץ
אורן שץ הוא המייסד ויו"ר חברת אס.אי.או ישראל. אורן הוא מומחה קידום אתרים מן המובילים בארץ, עם מעל 16 שנות נסיון בנושאי שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופיתוח בארץ ובחו"ל. אורן מרצה בכנסים וסמינרים בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ומהווה כתובת ראשונה לכל שאלה הדורשת מומחה קידום אתרים רציני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן