הבלוג של SEO ישראל

עתיד קידום האתרים

אחד ממשתמשי seochat העלה נקודה מעוררת מחשבה:

מי שרצה לקדם את האתר שלו לפני 7 שנים היה צריך פשוט לבצע אופטימיזציה של תגי המטה שלו וזהו. היום נדרשים אלפי קישורים ברמת אופטימיזציה גבוהה כדי להופיע גבוה אפילו עבור מילים לא מאד תחרותיות. סביר כי מספר הקישורים הנדרש כדי להגיע לצמרת רק ילך ויגדל ככל שקידום אתרים יהפוך לנושא חשוב יותר עם הזמן.

ומה אם נרצה להקים אתר חדש בעוד 10 שנים? האם יידרשו מאות אלפי קישורים כדי להתקדם? הרי האתר יהיה בפיגור של מעל 10 שנים מול התחרות, אז להשיג את אותה כמות קישורים יהיה בלתי אפשרי. אז מה בכל אפשר יהיה לעשות?

אולי מנועי החיפוש יאלצו להוריד נקודות בצורה מלאכותית לאתרים וותיקים (הפוך מן המגמה בימים אלו!).

אם מנועי החיפוש לא יעשו זאת, אז אנו נכנסים לעידן בו עסקים קטנים או חדשים הולכים לסבול, והאינטרנט שבעבר היה מקום קל ואפקטיבי לשיווק יהפוך למסורבל וקשה. תשתית הקישורים הנדרשת כדי להתקדם תהפוך אתרים וותיקים לכמעט מונופול.

אולי נושא זה איננו חדשות – אך אני בטוח שאלו הן חדשות העתיד.

(אגב – מומלץ לקרוא את התגובה של bigdoug לנושא)

נשארים בלופ

הרשמו לניוזלטר שלנו ועדכונים חמים, מדריכים וטיפים מאנשי המקצוע המובילים בארץ אצלכם במייל, ללא ספאם וללא הטרדות.

אורן שץ
אורן שץ
אורן שץ הוא המייסד ויו"ר חברת אס.אי.או ישראל. אורן הוא מומחה קידום אתרים מן המובילים בארץ, עם מעל 16 שנות נסיון בנושאי שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופיתוח בארץ ובחו"ל. אורן מרצה בכנסים וסמינרים בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ומהווה כתובת ראשונה לכל שאלה הדורשת מומחה קידום אתרים רציני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן