הבלוג של SEO ישראל

פרסום לפי שעות בגוגל אדוורדס

גוגל הוספיו פונקציה חדשה אל מערכת גוגל אדוורדס המאפשר ביצוע פרסום בגוגל תוך הגדרת הימים בשבוע והשעות בהן תופיע המודעה, ובכך להתאים את הופעת המודעות לסוג הפרסום.  המפרסם יוכל להגיע לרמת פירוט כזו שתאפשר לו להגדיר כי מודעתו תופיע רק בסוף השבוע, בין השעות 18:00 ל-21:00.

בכדי להפעיל את הפונקציה, יש להיכנס אל מסך ההגדרות של מסע הפרסום ("ערוך אפשרויות מסע פרסום"), שם נוספה פונקציה חדשה: "קביעת מועדים למודעות:". ברירת המחדש של הפונקציה היא  "כבוי. המודעות פועלות כל הזמן."

לחיצה על הקישור "הפעל את קביעת מועדי המודעות" תעביר את המשתמש אל מסך חדש (לחץ להגדלה):

במסף החדש, המחולק לפי ימי השבוע ולפי השעות בכל יום, ניתן לבחור באילו שעות וימים בשבוע יפעל מסע הפרסום, ובאילו לא. בנוסף ניתן לבצע הגדרה אחת עבור כל ימי השבוע בבת אחת.

בכדי שהפונקציה תעבוד בצורה טובה, על המפרסם להגדיר את אזור הזמן (time zone) לפיו תבוצע ההגדרה. במידה ואזור הזמן לא הוגדר, אז אזור ברירת המחדל הוא זמן פסיפיק בארצות הברית.

נשארים בלופ

הרשמו לניוזלטר שלנו ועדכונים חמים, מדריכים וטיפים מאנשי המקצוע המובילים בארץ אצלכם במייל, ללא ספאם וללא הטרדות.

אורן שץ
אורן שץ
אורן שץ הוא המייסד ויו"ר חברת אס.אי.או ישראל. אורן הוא מומחה קידום אתרים מן המובילים בארץ, עם מעל 16 שנות נסיון בנושאי שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופיתוח בארץ ובחו"ל. אורן מרצה בכנסים וסמינרים בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ומהווה כתובת ראשונה לכל שאלה הדורשת מומחה קידום אתרים רציני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן