בניית אתר אינטרנט

כלל ראשון בקידום אורגני: לבנות אתר מותאם לצרכים של מנוע החיפוש. לצד הקידום האורגני שאנחנו עושים ביעילות, אנחנו גם יודעים לבנות אתרים ברמה גבוהה. השילוב בין השניים יביא לכם תוצאות.

בואו נעשה דיל

אנחנו בונים עבורכם אתר אופטימלי לקידום, החל משלבי האפיון ועד לשלב קבלת הלידים, ואתם חוסכים באנשי מקצוע ובמשאבים ויודעים שהפרויקט שלכם נמצא כולו בידיים הטובות ביותר.  

סוף מעשה במחשבה תחילה

למה לבזבז משאבים רבים על שינוי אתר והתאמתו ל-SEO רגע לאחר שנבנה? אצלנו ניתן לחסוך בזמן ובמשאבים, ולבנות אתר מותאם לקידום אורגני. לא תצטרכו לתמרן בין חברת הקמת אתרים ובין חברת קידום, ולשמוע מסרים סותרים שמעכבים לכם את התהליך. הכל ניתן תחת קורת גג אחת, תחת מנהל פרויקט אחד, שמרכז עבורכם את כל העבודה.

אילו אתרים אנחנו בונים?

בניית אתר מסחר

מכירות מכירות ועוד מכירות! אנו בונים אתר סחר העומדים בסטנדרטים של גוגל מבחינת תשתית SEO, מהירות וחוויית משתמש

בניית אתר תדמיתי

הסיפור, הייחודיות והמקצועיות שלכם צריכים לבוא לידי ביטוי באתר מזמין, אמין ומקצועי בעיני הגולשים ובעיני גוגל - אנו יודעים לבנות זאת!

אנחנו בונים אתר שתוכלו לשלוט בו

תשכחו מכל מה שהכרתם על מערכות מסובכות וקודים בלתי פתירים. אנחנו בונים את האתר שלכם עם קוד פתוח במערכת וורדפרס הידידותית, מה שמאפשר לכם לערוך את התוכן כשתרצו, או לפנות למתכנת שיבצע שינויים באתר ללא כל קושי.

לבדיקת התאמה ותיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום

בניית אתרים שאלות ותשובות

אנחנו החברה הותיקה והמנוסה ביותר בתחום קידום אתרים. האתר שנבנה לכם יעוצב באופן מדהים ומקצועי על ידי בוני אתרים תוך התחשבות ברצון והחזון שלכם ויותאם לקידום אורגני בגוגל.

כן. אנחנו מקפידים לבנות אתרים בפלטפורמות ידידותיות עם מערכת קוד פתוח. המשמעות היא שאתם, במידה ויש לכם ידע בסיסי בהזנת תוכן, תוכלו להמשיך לתפעל את האתר. אם תרצו שינויי פיתוח משמעותיים באתר, תוכלו לפנות אלינו ואנו נעזור לכם.

אם האתר שלך עוסק בתחום נישתי-מקצועי (לדוגמה, תחום הרפואה), יתכן ואתה תעדיף לכתוב את התכנים עבור עצמך. בכל אופן, יש לנו כותבי תוכן ברמה גבוהה במיוחד, שיודעים לספק תכנים מקצועיים, מקוריים ומעניינים. רק תבחר.

בסופו של דבר, מדובר באתר שלך. לאחר כל שלב, נצטרך את אישורך כדי להתקדם. בין היתר באישורי סקיצות, בניית חזון העסק/אתר, הבאת תמונות (זכויות יוצרים), החלטה אודות מבנה האתר (באישור שדרת הניהול של האתר/עסק).

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן