ליווי אתרים בהקמה ושדרוג

קיבלת מחמאות על האתר החדש, אבל מה קרה לטראפיק האורגני מגוגל?

לא מעט לקוחות מגיעים אלינו אחרי שהם השקיעו סכומי עתק בבניית אתר חדש רק כדי לגלות שהאתר החדש איבד את כל המיקומים בגוגל, מיקומים שעלו לא מעט כסף וזמן שהושקעו בקידום האתר.

ירידות במיקומים בגוגל
ירידות במיקומים בגוגל לאחר בניית אתר חדש, ללא ליווי מקצועי

מה מקבלים מאיתנו

בדיקות איכות וקוד מקיפות

אנחנו לא סתם שולחים הנחיות, אנחנו גם אוכפים אותן. מומחי ה QA שלנו יוודאו שחברת הבנייה עמדה בהנחיות שהוגדרו

הנחיות מפורטות לצוות הפיתוח

נגדיר במדיוק מה צריך לעשות וממה צריך להימנע כדי למקסם את הפונציאל שלכם ולמזער נזקים

הנחיות מפורטות לחברת הבנייה

נגדיר במדיוק מה צריך לעשות וממה צריך להימנע כדי למקסם את הפונציאל שלכם ולמזער נזקים​, עם אפס הפתעות ואילוצי פיתוח לאחר העלייה לאוויר

יועצי שיווק דיגיטלי וטכני

אנו מודעים שליווי אתר זהו תהליך ארוך ומלחיץ. מהסיבה הזו אנו מעוניינים להקל כמה שאפשר ומצמידים לכם צוות של איש שיווק ואיש טכני לאורך כל הדרך

בדיקות בדיקות ועוד בדיקות

חלק חשוב בליווי האתר ובעלייתו לאוויר הן בדיקות מקיפות שאנו מבצעים במספר צוותים. הבדיקות מתבצעות לאורך כל הפרויקט (כן, גם לאחר שהאתר באוויר)

הנחיות מפורטות לחברת הבנייה

נגדיר במדיוק מה צריך לעשות וממה צריך להימנע כדי למקסם את הפונציאל שלכם ולמזער נזקים​, עם אפס הפתעות ואילוצי פיתוח לאחר העלייה לאוויר

שאלות ותשובות

מכיוון שחלק גדול מהלקוחות שלנו נשאר איתנו לאורך שנים ארוכות, עם השנים פיתחנו ושכללנו את שירות ליווי האתרים שלנו לרמה של אמנות. ליווינו ואנחנו עדיין מלווים אתרים מכל הסוגים – מאתרי חדשות ענקיים, אינדקסים עצומים מובילים ואתרי סחר שכולנו אוהבים ועד לאתרי תדמית גדולים ובינוניים. 

במרוצת השנים נתקלנו בכל סוגי הבעיות, שברנו את הראש ומצאנו פתרונות יצירתיים לכולן. אנחנו יודעים איפה אפשר ליפול ואיך אפשר לנסוק ונעשה הכל שהאתר החדש שלכם יצליח יותר מהישן. בכל זאת, אתר טוב יותר יעשה לנו עבודה קלה יותר כשיגיע הזמן לקדם אותו.

שאלה מצוינת.
בקצרה –  כי זה עשוי לעלות לכם בלידים ומכירות ולהפוך הזדמנות לטעות.
באריכות – חלק גדול מהלקוחות שלנו הגיעו אלינו אחרי שעברו לאתר חדש ומרשים ויזואלית, אך במקום לפתוח את השמפניה גילו שהמכירות והלידים שהגיעו מהתנועה האורגנית פשוט הפסיקו להגיע

מעבר אתר הוא לא רק עיצוב מחדש, הוא גם שינוי של הארכיטקטורה והתכנים באתר וצריך להתייחס אליו בכל כובד המשמעות.

דמיינו שאתם בעלים של מסעדה מצליחה והחלטתם לעבור ללוקיישן טוב יותר, עם עיצוב חדש ותקוות להצלחה עסקית. עכשיו דמיינו את אותה מסעדה מעוצבת לעילא ולעילא, אך היא עומדת ריקה. 

זמן הליווי מחושב לפי גודל האתר והעבודה שיש לבצע עליו לאחר בדיקה מקיפה מצד חברת SEO. הזמן יכול לנוע בין מספר ימים למספר חודשים.

התערבות חברת הקידום מומלצת מתחילת הפרויקט, עוד בחשיבה על ההיררכיה הראשונית של האתר ועד למספר חודשים לאחר העלייה. חיבור חברת ה-SEO עם חברת הבנייה הוא בעל ערך עליון לבניית אתר מותאם לקידום בגוגל.

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן