ייעוץ שעתי

קידום אתרים נכון מתחיל בהתייעצות עם מומחים

ירידה פתאומית? פרויקט חדש? יוצאים מפגישה אל הדרך הנכונה

אם האתר שלכם נפל במיקומים בתוצאות החיפוש, מספק פחות פניות או שבכלל אתם יוצאים לפרויקט שיווקי חדש במרחב הדיגיטלי ורוצים להבין את תנאי השטח לפני שמקבלים החלטות – הגעתם למקום הנכון. אנחנו מעניקים ייעוץ שעתי על ידי מומחים, בו אנו לומדים אתכם, יורדים לשורש הבעיה או הסוגיה ומדליקים חתיכת פרוז'קטור שיאיר לכם את הדרך.

הקפה עליכם, המקצועיות עלינו

הפגישה עם המומחים שלנו כוללת שלושה שלבים, ומסתיימת בתוכנית המשך אופרטיבית.

  • שלב הדיאגנוזה – בדיקת כל הנתונים הנדרשים על מנת לקבל תמונת מצב מקיפה – גוגל אנליטיקס, קוד האתר, מערכת ניהול האתר ועוד.
  • שלב הפרוגנוזה – אנחנו אוהבים לנתח, וכאן זה בדיוק המקום להבין את משמעות הממצאים שעלו וכיצד הם משפיעים על האתר שלכם.
  • שלב ההמלצות – אחרי שחקרנו, ניתחנו ותישאלנו, הגיע שלב ההמלצות. ותאמינו לנו, המלצה מאיתנו שווה זהב. אנו נספק לכם דו"ח ליקויים מפורט עם התאמות והמלצות בהתאם למטרות שלכם ולנתונים שעלו בשלבים הקודמים.
אייקון ניהול מוניטין באינטרנט

להתייעץ עם מומחים

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ מאוטוריטה בעולם הדיגיטל הישראלי, תוכלו לקבל אותו כאן אצלנו, מנתי אלימלך, מנכ"ל SEO ישראל, שמרצה בפורומים גדולים ונחשבים בארץ ובעולם. נתי לא פנוי? לא נורא, יושב איתנו גם אורץ שץ, מייסד ובעלים של משרד SEO ISRAEL, עם למעלה מ-17 שנות ניסיון בתחום עולם ה-SEO והשיווק הדיגיטלי.

אייקון אודיט

אנחנו הראשונים לדעת, אתם הראשונים ליישם

חברה בסדר הגודל שלנו לא יכולה לאפשר לעצמה להישאר מאחור. אנחנו מקפידים להגיע ראשונים לכל מידע ולהכיר את כללי המשחק שמתחדשים מעת לעת בעולם השיווק הדיגיטלי. אם גם אתם רוצים להיות ראשונים בתחומכם, בואו ליהנות מידע טרי ועדכני ולהבין מה הדבר הנכון עבורכם לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הבאה.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום
עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן