רוצה להופיע מיידית במקומות הראשונים בתוצאות גוגל?

פרסום בגוגל אדוורדס (Google AdWords) יאפשר לך להופיע באזור המודעות הממומנות שמופיעות מעל או לצד התוצאות האורגניות בגוגל.

אנחנו כאן, בשביל לעזור לך להשיג את מירב החשיפות וההקלקות, במינימום עלות!

ירידה במחיר הממוצע להמרה, לעומת גידול בכמות ההמרות
 

יתרונות הפרסום בגוגל אדוורדס באמצעות המומחים של SEO ישראל:

המודעות שלך מופיעות ב-Google מיידית ? הפרסום באמצעות המערכת של גוגל אדוורדס מאפשר לך להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל עבור ביטויים רלוונטיים, באמצעות מספר צעדים פשוטים.
שליטה בהוצאות הפרסום ? לא משנה איזה עסק יש לך, הפרסום בגוגל אדוורדס יכול להגדיל את כמות הלקוחות שלך ואת מספר המכירות שלך. אתה, כמפרסם, קובע את תקציב הפרסום מראש ? כלומר, יש לך שליטה מוחלטת בהוצאות הפרסום. ניתן לקבל דוחות מפורטים לגבי מסעות הפרסום בכל עת.
שלם רק עבור תוצאות ? שיווק במודל PPC יאפשר לך לשלם רק עבור הקלקות בפועל על המודעות שלך (Pay-Per-Click), כדי שלא תבזבז את התקציב על חשיפות בלבד. מצד שני, במידה ותרצה למקד את הקמפיין עבור חשיפות מקסימאליות, תוכל לפרסם במודל CPM (Cost-Per-Thousand Impressions).
טווח חשיפה ממוקד ? תוכל להגיע ללקוחות פוטנציאלים, בין אם הם נמצאים בחוץ, ברחוב, גולשים באמצעות המכשיר הנייד או הטאבלט שלהם ובין אם הם גולשים במחשב השולחני בבית או במשרד. ניתן להגיע אליהם בשעות מסוימות, בימים מסוימים וכאשר הם נמצאים במקומות ספציפיים ? כל זאת באמצעות ניהול נכון של הקמפיין.
מיקוד לפי אזורים וקהלי יעד ? בין אם מדובר בעסק מקומי, שלקוחותיו נמצאים באזור הגיאוגרפי שלו ובין אם מדובר בעסק בינלאומי שלקוחותיו נמצאים בעולם כולו ? באמצעות הפרסום באדוורדס נוכל להגדיר את קהל היעד שלך מבחינה גאוגרפית ונציג את המודעות שלך לגולשים אלה בלבד - ללא הוצאות מיותרות על פרסום בפני גולשים לא רלוונטים.
 

הידעת?

מחקרים הראו כי כאשר גולש מגיע לאתר שלך, יש לנו עד 8 שניות לספק לו את מה שהוא חיפש ? אם הוא לא מצא את מבוקשו תוך 8 שניות, כנראה שאיבדנו אותו לטובת המתחרים (מקור).

אם לא הבאנו את הלקוח לדף הנכון ברגע הנכון, אנחנו מאבדים אותו ובסופו של דבר ? מפסידים כסף.

פנה למומחי השיווק של SEO ישראל והתחל לפרסם בגוגל כבר עכשיו!

אנו לא רק מנהלים את החשבון שלכם. אנחנו מוודאים שדף הנחיתה שלכם יספק בדיוק את מה שהובטח במודעה ? דבר שיגרום ללקוחות שלכם להיות מרוצים, לאחוזי המרה גבוהים ול-ROI גבוה יותר.

כיצד תוכל למקסם את הביצועים, במינימום עלויות?

ניהול חשבון אדוורדס עלול להיות מסובך ולא יעיל כלכלית, אם לא בוצעה עבודת הכנה מקצועית ומעמיקה לגיבוש התשתית המתאימה ומחקר ביטויים רלוונטיים טרם הקמת הקמפיין. פה המומחים שלנו נכנסים לתמונה.

הידע והמקצועיות שצברנו כבר למעלה מעשור בתחום ה- SEO בפרט והשיווק באינטרנט בכלל, תורמים לאסטרטגיות הייחודיות שאנו נוקטים בניהול קמפיינים ממומנים. התוצאה: חשיפה מקסימאלית בערוצי השיווק של גוגל, תוך ניצול מרבי של התקציב ומיקוד לפי יעדי הפרסום.

להביא תנועה באמצעות קמפיין PPC זו לא הבעיה. זה אפילו די פשוט. להביא את התנועה הנכונה, בזמן הנכון, ולדף הנכון באתר שלכם ? התנועה שבאמת רלוונטית, ובסופו של דבר תביא למספר המרות גבוה יותר (בין אם מדובר במכירות או בלידים) ? זה האתגר האמיתי!

המומחים שלנו יגבשו עבורך אסטרטגיה מתאימה, כזו שתדע להשיג את התנועה האיכותית ביותר, בעלות הנמוכה ביותר.

מדוע אנחנו מובילים בשוק?

שותף מוסמך מטעם גוגל אדוורדס

שילוב הידע שלנו בתחום ה-SEO יחד עם הניסיון והאסטרטגיות שלנו בניהול קמפיינים ממומנים, עוזרים ללקוחות שלנו להוביל את השוק גם בזירה האורגנית וגם בזירת הפרסום באדוורדס. אז מדוע דווקא עם SEO ישראל?

  • ניסיון מצטבר של שנים בניהול קמפיינים בתקציבים מגוונים (גבוהים, בינוניים ונמוכים).
  • שיטות מחקר ואסטרטגיה ייחודיות.
  • שקיפות מלאה מול הלקוחות.
  • השקעת זמן רב בהכרות עם העסק והבנת הצרכים של קהלי היעד.
  • התנהלות שוטפת מול מומחה PPC/SEM וליווי אישי של תהליך הפרסום.

צור קשר היום כדי לגלות איך אנחנו יכולים לעזור לך בניהול והצלחת הקמפיינים שלך ולהגדיל את העסק שלך. אחרי הכל, ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו!

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il