קצת עלינו

חברה לקידום אתרים עם הצוות המקצועי והמנוסה בישראל

21 שנות ניסיון והצלחות בקידום אתרים אורגני, ניהול קמפיינים ו-BI

SEO ישראל נוסדה בשנת 2003 על ידי אורן שץ, מחלוצי הדיגיטל בארץ. עוד בימיו הראשונים של הדיגיטל בישראל, כשהמונח "קידום אתרים בגוגל" היה בחיתוליו, התחלנו ב-SEO ישראל לסלול את הדרך אל עבר פסגת השיווק הדיגיטלי בארץ והפכנו לחברת קידום אתרים שמובילה את התחום בישראל. 

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

רק מעט מאלו שכבר בחרו בנו:

הערכים שלנו

טוב הוא האויב של המצוין

בסקאלת הביצועים שלנו, המושג "טוב" הוא לא מקובל. למרות ששמנו הולך לפנינו, אנחנו תמיד חותרים להשתפר, להתקדם ולהתפתח. אנו מאמינים שכדי להיות בטופ כל כך הרבה זמן, צריך לדבוק בעבודה קשה החותרת למציאת פתרונות, איפה שאתם כבר הפסקתם להאמין. העסק שלכם הוא אתם – אנחנו נדאג לכך שלא תהיו טובים, אלא תהיו מצוינים.

האנשים הכי טובים

אנחנו רוצים רק את הטובים ביותר. הכוח של החברה נובע מהתגבשות לכדי צוות מנצח שעושה את ההבדל. אנו מאמינים באנשים ודואגים להעצים אותם – עובדים ולקוחות כאחד. עובדים מרוצים הם עובדים בעלי ביצועים גבוהים, וכשאנחנו מספקים ביצועים גבוהים, גם אתם מרוצים. כך, אנו יוצרים מעגל בו כולם שבעי רצון וזה מה שמרים אותנו למעלה.

הלקוח במרכז

הלקוחות הם הבסיס לקיומנו, ובהתאם לכך אנו משקיעים את מרבית המשאבים שלנו בשיח אישי, במעורבות ובשיתוף פעולה פורה. אנו יודעים להשתנות כשאתם משתנים, ויודעים להגיב לצרכים שלכם במהירות. מעבר לזה, אתם תמיד מוזמנים לקפה במשרדי החברה שלנו. אתם במרכז, ואנחנו השותפים האסטרטגיים שלכם.