לקוחות ממליצים

זה למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים!

אנו עובדים עם משרד SEO ישראל עם מחלקת ה-SEO ומחלקת ה-PPC. בנוסף לעבודה השוטפת, SEO ישראל היו שותפים מלאים לליווי האתר החדש שלנו. בזכות מחלקת ה-SEO אנו נמצאים במיקומים גבוהים בכל הקשור לסימפוטומים בהם אנו מתמקדים. בתנועה ממוממנת אנו רושמים לידים ומכירות רבות בעקבות השיתוף פעולה. מנסיון עם חברות קידום אחרות, חברת SEO ישראל הביאה את התוצאות הכי טובות לאורך זמן ולכן אנו משתפים עימם פעולה הרבה שנים. גם אם מתבצעת החלפה של עובדים/צוות, אנו נהנים מקבלת שירות מקצועי, מסור ומהיר.
קידום אתרים לכצט
רוני רוזנטל
מנהלת מידע ונכסים דיגיטליים - כצט
אנו עובדים עם חברת SEO ישראל על 3 אתרים שלנו: טיולי, למטייל ולמטייל שופ (אתר איקומרס) וממליצים בחום על שירותי המשרד. צוות הקידום ביצע הפרדה מוחלטת בין שלושת האתרים - דבר שנתן לנו לשים יותר דגש לכל אחד מהם ולקדם אותו בצורה מיטבית. אני מאוד אוהב בתהליך העבודה את הדוחות החודשיים, המקצועיות והירידה לפרטים חשובים. בנוסף אני שמח כי קיים "נדנוד" במובן החיובי על מנת שתהליכים יתרחשו. אנו עובדים בשיתוף פעולה כבר שנים רבות!
קידום לאתרי קבוצת למטייל
איתמר ברק
מנהל התוכן בקבוצה
שמח להמליץ על משרד SEO ישראל בפעולות הקידום האורגני אותם אנו מבצעים כבר כמה שנים טובות. אנו נהנים משירות ומענה (גם אם זה לא 100% קשור לקידום אורגני) מהיר ומקצועי. הדוחות שאנו מקבלים בתחילת כל חודש נותנים לנו תמונה מלאה ושקופה על התנועה לאתר יחד עם שיחת הסבר על מה שקרה החודש. זהו הספק היחידי שלנו שלא מצריך שיחה עם המנהלים בגלל המקצועיות הרבה של אנשי הצוות ומנהלת הפרויקטים מולה אנו עובדים.
קידום אורגני ל-UTI
רועי בר חן
מנהל השיווק
שמחה להמליץ על סוכנות הדיגיטל SEO ישראל לטובת קידום הפעילות האורגנית בגוגל. SEO ישראל ונביעות עובדים יחד כבר למעלה מ-5 שנים ואנו מרוצים מעבודתם המקצועית ומהשירות שאנו מקבלים. ממליצה בחום (ועם ניסיון :)) לבחור בהם לפעילות משותפת איתה ניתן לרוץ קדימה.
קידום אתרים אורגני לנביעות
תום ארליך-לוי
מנהלת תחום בשיווק
אנו מרוצים מאוד משירות קידום אורגני אותו אנו מקבלים כבר כמה שנים מחברת SEO ישראל. השירות של אנשי הצוות בא לידי ביטוי ברמת האיכות, הזמינות ובמהירות התגובה לבקשותינו ו/או לאירועים החלים בשוק.
קידום אתרים אורגני לבנק מרכנתיל
עופר רביב
מנהל הפרסום
אנחנו עובדים עם SEO ישראל מעל ל-12 שנים בשיתוף פעולה מלא ונהנים משימירה על יציבות ועלייה של ביטויים החשובים לנו לקידום. בנוסף, יש מגמת עלייה בתנועה האורגנית לאתר. היחס של אנשי הצוות מולו אנו עובדים הוא מקצועי, מסור, בעל זמינות גבוהה למענה מעורב אישי ואנושי!
קידום אתרים לפיטרו
אורה בלכמן
בעלים
לאחר תקופה בה חברת SEO ISRAEL מספקת לנו שירותי קידום אורגני, קידום ממומן ופרסום ממומן בפייסבוק, אני רוצה להודות לכל אנשי הצוות המעורבים על העבודה הקשה והאיכותית שאתם עושים עבורנו. תודה על המקצוענות, השירות הנעים, המעורבות האישית והמקצועית והמוכנות להיות שם לאורך כל הדרך.
שירות קידום אתרים לאתר כלכליסט
דיאה גרש
סמנכ"לית שיווק וחדשנות עסקית
ביצענו שיתוף פעולה עם חברת SEO ישראל בנושא של ליווי אתר ליברה החדש. בנוסף, נעזרנו בשירותהם בחיבור מערכת ה-CRM שלנו לחשבון ה-analytics. עוד שיתוף פעולה שצלח שעשינו יחד הוא הטמעת Enhanced Ecommerce באתר. מאוד נהנינו מהשירות ומהמקצועיות של הצוות מולו עבדנו. בכל פעם שהייתה לנו שאלה, קיבלנו מענה מיידי ורצון לעזור.
ליווי אתר לליברה
יפעת בן-דב ויינברג
שיווק ומכירות
בהמשך לשירות המצוין שקיבלנו ועדיין מקבלים בכל חודש וחודשו, החלטנו להמליץ בחום על שירותי SEO ישראל. השירותים המסופקים לנו הינם קידום אורגני, שנותן תוצאות מוכחות ומייצר פניות באופן קבוע. קידום ממומן, שאחוזי ההקלה וההמרה במגמה מתמדת של עלייה וירידה בתשלופ פר הקלקה. הצוות מולו אנו עובדים בעל ידע מקוצעי רב ותודעת שירות גבוהה.
קידום אתרים לנישה
יניב בן ישי
שיווק ומכירות
חברת SEO ישראל עובדים איתנו בנושא קידום האתר. כבר מתחילת ההעבודה יחד מיקדנו את הנושאים על פי הצרכים וקיבלנו מהצוות מיקוד איך צריך לפעול. מנהלת הפרויקטים תמיד עם האבצע על הדופק ותמיד צעד אחד לפני כולם בהיערכות עדכוני גוגל. אנו תמיד מקבלים מענה מהיר לכל שאלה ובקשה, ובמדיה ולא יכלתם לפתור, תמיד קיבלנו המלצה טובה. אנו חווים שקפיות מתחילת הדרך - דבר שלא קיבלנו בעבר מספקים אחרים במיוחד בתחום הזה שלא כולם מבינים בו.
קידום אתרים לזוקו
גיל פנקס
מנהל האתר
חברת SEO ישראל מתמקדת בקידום שני אתרי אינטרנט בבעלותינו - אתר המכללה ואתר היחידה ללימודי המשך. אנו עובדים יחד כ-8 שנים בקידום אורגני ובקדיום ממומן בגוגל. בקידום הארוגני מושם דגש על רמה מקצועית טכנית גבוהה, גידול באחוזי המרה ושיפו חויית הגולש באתר. בקידום הממומן מושם דגש על הורדת מחירי הקלקה ועלייה מתמדת בחוזי ההמרה. SEO ישראל מקפידהעל גיוס צוותי עבודה מקצועיים! לכל תחופ פעילות יש את צוותי העבודה שלו. הצוותים שותפים בחשיבה אסטרטגית לקמפיינים פרסומיים ומטיבים עימנו במסרים.
קידום אורגני למכללה האקדמית להנדסה עזריאלי
מירי סלטי
מנהלת השיווק
שמח להמליץ על חברת SEO ישראל בקידום האורגני של אתר א.ס סוכניות. רוצה לציין בעיקר את העובדה של מוותרים לנו, "מציקים" ולא מזניחים את הדברים תוך הקפדה יתרה. בחרנו ב-SEO ישראל כי היא חברה חזקה בשוק ושמענו עליה חוות דעת חיוביות. העבודה של צוות הקידום היא מצועית, נעימה ושירותית. האתר החדש שלנו עלה בזכות הצוות המסור - יש לנו יותר פניות מהאתר כי הוא יותר מזמין ונגיש.
קידום אתרים לא.ס סוכנויות
שירן
מנהלת האתר
העבודה שלנו עם SEO ISRAEL מתבצעת בחלוקה לשתי מחלקות. עבודה מול מחלקת ה-PPC שעזרה לנו מאוד להגדיל את כמות הלידים, המכירות והחשיפה בגוגל. ומול מחלקת ה-SEO המקדמת לנו שני אתרים: אתר האיקומרס ואתר הסטודיו לרישום לקורסי איפור. אנו מנוהלים על ידי צוותים מסורים ומקצועיים העובדים איתנו בשקיפות מלאה ושומרים לעדכן אותנו בכל דבר שנעשה באתרים.
לירון עשור
שיווק ומכירות
אנו עובדים עם חברת SEO ISRAEL בקידום האורגני של האתר. אחד הדברים שאני הכי אוהבת בתהליך העבודה הוא הפתיחות שיש לי עם מנהלת הפרויקטים בשיח מקצועי ואנושי. אני שמה לב כי בצד השני יושב אדם שמקשיב לרצונות שלי ונותן לי פתרונות לבעיות. בחרתי לעבוד איתם מתוך ניסיון עבר שהיה לי כאשר עבדתי בנעלי נמרוד.
קידות אתרים לסגל בייבי
רעות קרמר
מנהלת השיווק
שמחה להמליץ על SEO ISRAEL בשיתוף פעולה איתנו בתחום קידום האתר וליווי אתר חדש. במהלך ליווי בניית האתר החדש קיבלנו הסברים מפורטים, אפיונים למשימות עד לפרט הכי קטן ויחס אישי. השירות הוא מקצועי, שקוף ובעל הבנה מעמיקה של השוק.
קידום אורגני לדנאל
לירז שללאשוילי
מנהלת האתר
אנו עובדים עם SEO ישראל כבר כמה שנים. בעקבות פריצה קשה שחווינו באתר, התחלנו לעבוד עם SEO ישראל. בנינו יחד אתר חדש שענה לשביעות רצוני ובעקבות כך ראינו עלייה משמעותית במיקומים ובתנועה האורגנית. אנו מקבלים שירות מעולה - 100% שביעות רצון מהצוות מולו אנחנו עובדים - מסורים, זמינים למענה, נותנים תשומת לב לפרטים הקטנים ומגלים הבנה מעמיקה של השוק בו אנו פועלים.
קידות אתרים לגלים גנים
ענת תמרי
בעלים
חברת SEO ישראל ליוותה אותנו במשך כ-7 שנים וניהלה את הקידום המומן שלנו עבור מרכז המבקרים של הקבוצה, מועדון המנויים ואתרי האבל של העיתון. זכינו ליחס מקצועי, מסור והוגן. רוצה לציין את מנהל הקמפיינים במחלקת ה-PPC שעשה עבורנו עבודה מקצועית והיה זמין לנו לכל שאלה והכל ביחס אישי מיומן ושירות מצוין.
ידיעות אחרונות לוגו
מירב מילשטיין
מנהלת שיווק דיגיטלי
המכללה האקדמית לישראל עבדה מול חברת SEO ISRAEL למעלה מ-8 שנים. בתקופה זו זכינו לטיפול מקצועי, יחס אישי ותשומת לב לנושאים חשובים לנו בקידום האתר בשוק התחרותי בו אנו פועלים. חברת SEO מספקת קידום אורגני לאתר המכללה שנותן תוצאות מוכחות ומספק לנו פניות באופן קבוע. מהלי הפרוייקטים מולם אנו עובדים בעלי ידע מקצועי ותודעת שירות גבוהה וזמינים תמיד לכל שאלה ובקשה.
קידום אתרים למכללה האקדמית רמת גן
עמית וולקוביץ
מנהל השיווק
אנו מקדמים אתר הסחר שלנו עם חברת SEO ישראל. אני אוהבת את השירות, המענה, הסבלנות, ההסברים המפורטיפ והיחס האישי שאני מקבלת ממנהלת הפרויקטים.
קידות אתרים לחברת סילקן
נועה וולד
מנהלת האתר
עבדנו עם חברת SEO ישראל מעל ל-12 שנים הן בתחום הקידום האורגני והן בקידום הממומן. צוותי הקידום והממומן עבדו רבות לחיזוק המותג שלנו כמוביל בתחומו בארץ. שמחנו לקבל צוות מקצועי, זמין ומתמיד בעבודתו לאורך כל הזמן. עמודי הנחיתה שנבנו בקמפיינים הממומנים היו ממירים וטובים!
קידום אתרים לטיק טק
יואב זילברשטיין
בעלים
ההמלצה שלכם (כמובן לאחר כמה חודשים של עבודה...) מעוניינים להיפגש? בואו נדבר
שנתקדם?
כמה פרטים ואנחנו איתכם!
עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן