קידום אתרים אורגני שיביא לכם יותר לקוחות.

 

קידום אתרים אורגני שבאמת עובד הוא כבר זמן רב הרבה יותר מאשר קישורים. כשניגשים למלאכת קידום האתר, חשוב קודם כל להתחיל במחקר – להכיר את המוצר או השירות של העסק, להכיר את הלקוחות הפוטנציאליים וכמובן להכיר ולנתח את המתחרים בגוגל.

אחרי שהבנו מה אנחנו רוצים למכור ולמי אנחנו רוצים למכור את זה, ניגש למלאכת בניית האסטרטגיה.

קידום אתרים אורגני בדרך הנכונה

1. מחקר מילים מקיף וממוקד כוונת משתמש

אחרי שנכיר אתכם ואת המוצר שלכם טוב טוב, נבצע מחקר מילים מקיף לאיתור כל הביטויים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים בגוגל. לאחר שנסיים עם המחקר, תקבלו קובץ המכיל את כל מה שחשוב לדעת - נפחי חיפוש, רמת תחרותיות, מיקום נוכחי ועוד...

2. מחקר מתחרים בגוגל

נשתמש בכלים מתקדמים בתשלום לקבלת תובנות לגבי המתחרים העיקריים שלכם בגוגל, הביטויים שמביאים להם טראפיק ושיטות הקידום שלהם על מנת שנוכל ליצור אסטרטגיית קידום שתתמוך ביעדים שהצבתם לעצמכם.

3. בניית אסטרטגיית קידום 6 חודשים קדימה

אחרי שהחלטנו ביחד על הביטויים שצריך לקדם בגוגל, הבנו מה המתחרים שלכם עושים וקבענו יעדים, נבנה עבורכם תכנית פעולה ל-6 חודשים קדימה כדי שתדעו בדיוק מה אנחנו מתכוונים לעשות בחצי השנה הקרובה.

4. ביצוע מעל 200 בדיקות טכניות

הצוות הטכני שלנו יבצע מעל 200 בדיקות ידניות ואוטומטיות המדמות את הבוטים של גוגל, באמצעות כלים מתקדמים, ונאתר את כל הבעיות הטכניות באתר. לאחר מכן ניצור לכם דוח עם כל הבעיות, הנחיות כיצד לתקן אותן ונתעדף לכם את החשיבות של כל בעיה שמצאנו.

5. אופטימיזציה מתמשכת לדפי נחיתה, מאמרים ושאר התכנים באתר

אופטימיזציה לכותרות ותגיות מטא, בריפים מפורטים לכתיבת תכנים איכותיים, אופטימיזצציה, לדפי מוצרים וקטגוריות (באתרי סחר), אופטימיזציה לתמונות ווידאו באתר, שיפור מבנה URL והגדרת היררכיה, יצירת קישורים פנימיים לחיזוק דפים וחיזוק ההיררכיה ושיפור הנעות לפעולה למקסום המרות.

6. יצירת תכנים איכותיים בכל חודש

במרבית התחומים בהם נרצה להתקדם בגוגל, כנראה ונצטרך להראות לגוגל שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים וגם שאנחנו מדברים על זה הרבה. בפשטות - לייצר תוכן טוב, שמתאים לקהל היעד של האתר, ובתדירות שמתאימה לנישה בה אנחנו מקדמים.

7. ניהול מוניטין ברשת ויצירת קישורים

ניטור ויצירת ביקורת מלקוחות מרוצים ב Google My Business וגוגל מפות, הוספת האתר לאינדקסים איכותיים, ניטור אזכורים למותג ברחבי הרשת, יצירת קישורים איכותיים מאתרים אחרים בתחומים דומים או משיקים ויצירת קישורים נכנסים באמצעות מאות האתרים שברשותינו.

ההתמחויות שלנו בקידום אתרים אורגני

קידום אתרי מסחר/מכירות

קידום אתרים אורגני שמתמקד בביטויים עם כוונת רכישה גבוהה מצד המשתמש, שיפור יחסי ההמרה באתר שלכם ומעקב אנליטיקס מדויק. המטרה שלנו היא המטרה שלכם - להביא לכם יותר מכירות באמצעות תנועה אורגנית מגוגל.

קידום אתרי חדשות ואתרים גדולים

קידום מקצועי בגוגל שיתמקד בהגדלת הטראפיק מ-Google News, תוצאות החיפוש הרגילות וגם Google Discover. כשאנחנו מקדמים אתרים גדולים במיוחד, ניתן דגש על ביצוע שיפורים רוחביים באתר, מחקרי מילות מפתח מתעדכנים ועוד.

קידום אתרי תדמית וחברה

נקדם את הביטויים שיביאו לכם יותר לידים ושיחות טלפון, ולא נבזבז את הזמן על כאלה שלא יביאו לכם לקוחות. מחקר המילים שלנו יתמקד בחיפושים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים ותכנית התכנים שלנו תתמד בתכנים שקהל היעד שלכם רוצה לצרוך.

ייעוץ, ניהול סיכונים וליווי בשדרוג אתר ובניית אתר חדש

מהסקיצות ועד לעליית האתר החדש שלכם - נוודא שהאתר יהיה 100% פיקס לקידום אורגני בגוגל ונגן עליכם מטעויות שיעלו לכם הרבה בהמשך. השירות מלווה במסמכים טכניים מפורטים, עבודה אל מול חברת הבנייה או צוות הפיתוח וביצוע ניהול סיכונים במידה ומדובר בשדרוג אתר קיים.

דחיקת תוצאות שליליות בגוגל

דחיקת האזכורים השליליים בגוגל על השם או המותג שלכם, לשמירה על נקיון המותג , הגנה מפני נטישת לקוחות ושיפור תדמית ציבורית. אם כתבו עליכם משהו רע וזה מופיע בגוגל - אנחנו יכולים להיפטר מזה.

אודיט טכני - בדיקת מומחה SEO לאתר

ננתח, נבדוק ונסרוק את האתר שלכם באמצעות מאות בדיקות שונות לאיתור תקלות ונקודות תורפה בקידום האורגני. את כל התקלות שמצאנו נתעדף לכם לפי מס' סדרי חשיבות, ונסביר מדוע חשוב לטפל בכל בעיה שמצאנו. בסוף - תדעו מה חשוב לתקן, מה יכול לחכות ומה מעכב את הקידום האורגני של האתר שלכם.

שאלות ותשובות על קידום אתרים אורגני

קידום אתרים הוא לא תהליך מהיר, אבל זה לא אומר שאי אפשר לראות תוצאות בפרק זמן סביר. לפעמים כמה תיקונים והאתר שלכם מזנק. מכיוון שלכל ביטוי יש את רמת התחרותיות שלו בגוגל, ישנם ביטויים שיעלו לעמוד הראשון בגוגל בתוך חודשים ספורים וישנם ביטויים מאוד תחרותיים שידרשו גם שנה ויותר של קידום מתמיד.

ההמלצה שלנו – הכניסו לאסטרטגיית הקידום שלכם ביטויים לקידום בטווח הארוך אך גם ביטויים לקידום בטווח הקצר.

אתם מוצפים בהצעות מחברות קידום אתרים שונות, ועל הנייר, כל חברות הקידום נראות אותו הדבר. לפני שאתם בוחרים את חברת קידום האתרים שבידיה תפקידו את הנכס הדיגיטלי הכי חשוב שלכם, אנחנו ממליצים לבצע מספר בדיקות חשובות:

 • חפשו את שם החברה ותביעות בגוגל, חברה עם המון לקוחות לא מרוצים גם תיתבע לא מעט
 • בקשו דוגמאות ללקוחות שקודמו בתחומים דומים לשלכם
 • ודאו שלסוכנות יש נסיון מוכח בקידום אתרים מהסוג שלכם ושעשתה זאת בהצלחה בעבר
 • בקשו המלצות של לקוחות מרוצים, רצוי מהתחום שלכם
 • שאלו כמה אנשי צוות יעבדו על האתר שלכם ומה הכשרתם
 • בקשו דוגמאות לדוחות החודשיים הנשלחים אל הלקוחות
 • שאלו על ה-SLA של שירות קידום האתרים

 

בסופו של דבר, אתם רוצים לסמוך על הספק שלכם. הקפידו לעבוד עם חברת קידום אתרים שיש לה רקורד של אמינות, הצלחות וקיום התחייבויותיה מול הלקוחות שלה.

 • כי נמאס לכם ממקדמים שמשתפשפים עליכם
 • כי אתם דורשים שקיפות מהספקים שלכם ונמאס לכם לשאול "מה עשיתם החודש?"
 • כי אתם רוצים ליהנות מהנסיון והידע המצטבר שמגיעים עם 16 שנים של פעילות קידום אתרים מוצלחת ומוכחת 
 • כי אתם רוצים יותר מספק, אתם רוצים שותף

 

דברו איתנו כדי לשמוע יותר, או קראו קצת עלינו ועל צוות מומחי השיווק הדיגיטלי שלנו.

במרבית המקרים, כן.

קידום אתרים הוא למעשה קצירת ביקושים בגוגל. אם הלקוחות שלכם מחפשים ביטויים הקשורים למוצר או לשירות שלכם, יש לכם המון מה להרוויח מלהיות שם כשהם יחפשו את זה.

SEO לא מיועד לחינוך שוק, ולכן במקרים המעטים בהם הלקוחות פשוט לא נמצאים בגוגל, נמליץ להשקיע את המאמץ והמשאבים שלכם באפיקי שיווק דיגיטלי אלטרנטיביים כמו קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק.

תלוי. מחיר קידום אתר נקבע בהתאם למספר פרמטרים:

 • התחום בו האתר פועל ומיצובו בתחום
 • חוזק המותג שלכם
 • המיקומים והיעדים שאתם רוצים להשיג
 • מצבכם הנוכחי בגוגל
 • היסטוריית קידום האתר
 • המדינות בהן אתם רוצים לקדם את האתר

דברו איתנו לקבלת ייעוץ ומחיר שישקף את היעדים שלכם או קראו את ההסבר המלא על קביעת מחיר לקידום אתר.

חדשות קידום אתרים

עדכונים, מדריכים וחדשות חמות בכל מה שקשור לקידום אתרים, גוגל ושיווק דיגיטלי היישר מהבלוג שלנו ומצוות המומחים שלנו.

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן