להצחיק, להפתיע, לעניין, לגרות ואפילו להתווכח: בכל מערכת יחסים ארוכה חייבים שתמיד תהיה סיבה חדשה להתרגש. אז איך אנחנו עושים זאת עבור המותג שלכם? יש רק דרך אחת: להיות יצירתיים; ולספק פעם אחר פעם רעיונות שגורמים לאנשים לקחת חלק בדיאלוג המתמיד עם המותג שלכם.

מבינים את המותג שלכם – מדייקים במסרים

מאחורי כל מותג או מוצר עומד עולם צרכני שלם: האנשים שצריכים או המוצר, המקום שלו בחייהם, הפתרון שהמוצר נותן לצורך שיש להם, התחושות שהם מרגישים כלפיו, הערכים, והסיבות שבזכותן קונים את המוצר ולא אחר. ככה זה, הבנה של המוצר כמכלול אסוציאציות ונגיעה של פסיכולוגיה צרכנית הם החומרים מהם אנו מרכיבים עבורכם פעילות מדיה חברתית רלוונטית, מדוייקת ואחראית, כזו שנוגעת באנשים ושוברת את חומות האדישות.

יוצרים קשר עם מהלך מובנה

הדמות של מותג ברשתות החברתיות היא חבר לכל דבר. כל פעילות יומית היא רגע משותף וחוויה נוספת המסמנת טריטוריה בחייהם של אנשים שאוהבים את המותג. אנו בונים את הפעילות החברתית כקמפיין ארוך טווח, ומסמנים מראש את גרף הפעילות, תוך ההתייחסות ללוח השנה ולהזדמנויות שבו.

הזמן הוא עכשיו. תמיד.

באינטרנט אפילו חמש דקות הן זמן רב. לכן, אנחנו מקפידים להיות תמיד עם היד על הדופק. אנו עוקבים אחר כל תגובה בדף, אחר כל נושא עליו מדברים ברשתות החברתיות (ומחוץ להן) ותמיד זמינים לשיחה אתכם.

יצירתיות זה למובילים

איך קראו לאדם הראשון על הירח? כן, כולם יודעים שזה ניל ארמסטרונג.

ולשני? אף אחד לא זוכר... כי רק את הראשונים זוכרים. פעילות פייסבוק מקורית, חדשנית שלוקחת צעד לפני כולם היא כלי למותגים ששואפים לבטא את המובילות שלהם.

איך אנחנו עושים את זה? הרבה אנשים יצירתיים ומקצועיים, כאלו שחיים את התחום ומתרגשים מהעבודה היומיומית שלהם, יושבים בחדר ישיבות ומעלים רעיונות בסיעור מוחות, עד שנולד רעיון אחד מבטיח. בשלב הבא מתחילים ליישם ולקיים.

מדברים בתוצאות

אינג'יימנט, הרחבת הקהל, חיזוק תדמית, חשיפה איכותית והפגנת חדשנות ומובילות – אלו המטרות שמסומנות על לוחות העבודה שלנו. אנחנו "נושמים" את עדכוני החידושים הזורמים מהנהלת פייסבוק, כי כל אפשרות חדשה היא תמיד הזדמנות ליצור משהו חדש שאחרים עוד לא עשו.

דברים שמתחילים ברשת עוברים לעולם האמיתי

הדיאלוג הרשתי המתמיד הוא חוליה אחת מתוך השרשרת הארוכה של יחסים בין מותג ללקוחותיו. לכן, אנו מקפידים ליצור רעיונות שניתן לפתח ולמנף בנקודות המפגש האחרות שלכם עם הקהל (סניפים, שטח, מדיות אחרות וכו'), ליצור שיתופי פעולה ולהעניק לכם פעילות חברתית בראייה שיווקית רחבה של 360 מעלות.

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il