• הרשת מלאה באזכורים "לא מחמיאים" שלך?
 • כשמחפשים אותך בגוגל מוצאים תוצאות לא רצויות - ואפילו מתחרים?
 • תוצאות החיפוש של שמך בגוגל מזיקות לך יותר ממועילות?

תן לנו לנהל את המוניטין שלך ברשת, כי התדמית שלך ברשת - משפיעה ישירות עליך ועל העסק שלך.

ניהול מקצועי של מוניטין ברשת

ניהול מוניטין ברשת: מה אנשים חושבים עלייך?

בניית תדמית חיובית ברשת, דחיקת תוצאות שליליות ויצירת תוכן מחזק, שיקדם אותך ואת העסק שלך למקומות טובים יותר.

כחלק מהיותה במה בינלאומית פתוחה ונגישה, מאפשרת רשת האינטרנט לכל אדם לפרסם בקלות ובמהירות את עסקיו, אמונותיו ודעותיו - יהיו אשר יהיו... לאינסוף המידע המתפרסם מדי יום ברשת, מצטרף גם מידע שלילי, שקרי, או שגוי ? אותו בוחרים גולשים לשתף בדרכים מגוונות - בדר"כ באמצעות בלוגים, פורומים, רשתות חברתיות, סרטוני וידאו ובאתרי תוכן גולשים אחרים, ועוד.

גוגל, האוסף ומציג את המידע, אינו בודק את אמינותו - ולכן, תוצאות החיפוש מעלות כל סוג של מידע קיים ? גם אם הוא שגוי או שקרי ונעשה מתוך כוונה להזיק. מידע שלילי אודות אדם או עסק, המתפרסם ללא שליטתו, עשוי להפוך למטרד רציני, להופיע בתוצאות החיפוש זמן רב אחרי פרסומו (אפילו שנים!), לדחוק הצידה פרסום חיובי ולהסב נזק רב ומתמשך.

"אזכורים שליליים ישנים, שהמשיכו להופיע בתוצאות החיפוש, גרמו לפגיעה גדולה מאוד בעסק שלי ובתדמית שלו. ניהול מוניטין ברשת של SEO ישראל דחק את התוצאות השליליות החוצה, קידם ויצר עבורי אזכורים חיוביים וחסך לי נזק ארוך מתמשך"

 

מהו ניהול מוניטין ברשת ומי זקוק לו?

כחלק ממגוון שירותיה הרחב, מציעה חברת SEO ישראל ללקוחותיה ? ניהול מוניטין ברשת ? שירות שמטרתו לסייע לך:

ליצור ולקדם אזכורים חיוביים ברשת ? עשרות שנות אדם של ניסיון בפיתוח מתודולוגיות עבודה מוכחות, יעילותבמידה ואתה סובל מאזכורים שליליים בתוצאות מנועי החיפוש.
להעלים או לדחוק אזכורים שליליים ? דחיקת תוצאות שליליות אשר "השתלטו" על דפי תוצאות החיפוש הראשונים שלך, בצורה שיטתית, מקצועית וחדשנית.
לייצר אזכורים חיוביים ? השקעת משאבים רבים לבחינה ויצירה של שיטות חדשניות בענף, תוך התאמה לשינויים הטכנולוגייםבמידה והעסק שלך בתחילת דרכו ואין עבורו אזכורים כלל.
ליצור עבורך בולטות ברשת ? על פני אדם או עסק הנושא שם דומה או זהה, או על פני מתחרה.
 

איך עובדת השיטה?

לנו ב-SEO ישראל ידע רחב, ניסיון וכלים מתקדמים לנהל את המוניטין שלך ברשת. השירות מתבצע באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, המומחים בקידום ברשת ומכירים היטב את רזי התחום.

ניהול מוניטין ברשת מתבצע בארבע דרכים עיקריות:

1

הסרת תוצאות שליליות

במידה ותוצאות החיפוש מעלות אזכורים שליליים רבים אודותיך או אודות העסק שלך, נבצע שלוש פעולות שיגרמו לאזכורים אלה להעלם או להדחק מדפי התוצאות הראשונים שלך במנועי החיפוש:

 1. הסרת מקור הפרסום השלילי ? הדרך היסודית ביותר להפטר מאזכור שלילי ברשת היא הסרתו המוחלטת. לשם כך פונה SEO ישראל עבורך, באופן מסודר, אל בעלי האתר בו מופיע הפרסום השלילי ומבקשת ממנו להסירו. במקרים קיצוניים ובמידת הצורך, נערב גורמים משפטיים על מנת להביא להסרת התוכן.
 2. יצירת תוצאות חיוביות ? דרך נוספת לדחיקה והעלמה של תוכן שלילי מהרשת היא יצירת תוכן חיובי. לשם כך ניצור עבורך תוכן חיובי - באותם האתרים ממש ? ונתבסס על העובדה שגוגל אינו מציג מספר בלתי מוגבל של תוצאות מתוך אתר מסוים.
 3. יצירת תוצאות חיוביות מקודמות ? ניצור עבורך כמות גדולה של תוכן חיובי מקודם היטב באתרים נוספים, שידחוק את התוצאות השליליות מן הדפים הראשונים של מנועי החיפוש. דרך המצריכה עבודה מאומצת של יצירת מידע חיובי רב, קידומו וחיזוקו.

2

יצירת תוצאות חיוביות

לעיתים נועד ניהול המוניטין ברשת לבניית תדמית ולאו דווקא למחיקת תדמית שלילית. זאת נעשה במקרים בהם נמצא העסק שלך בראשית דרכו ולא קיימות אודותיו תוצאות חיפוש מכל סוג שהוא. זוהי למעשה פעילות הדומה מאוד ליחסי ציבור ברשת ומצריכה אף היא יצירת תוכן חיובי רב וקידומו ברשת ? כך שיופיע במהרה בדפי התוצאות.

יצירת בולטות על פני אדם או עסק עם שם זהה

במידה ואתה אדם או עסק וקיים אדם או עסק בעל שם זהה או דומה - דבר היוצר לך תחרות נוספת בתוצאות החיפוש - אנחנו ב-SEO ישראל נסייע לך בקבלת קדימות ובולטות על ידי:

 • יצירת תוצאות רלוונטיות לעסק שלך
 • קידום וחיזוק התוצאות החיוביות שלך
 • הבלטת הייחודיות שלך ברשת (מקצוע, תחום פעילות, איזור גאוגרפי וכו')
 • ופעילויות נוספות
3

ניהול מדיה חברתית

כידוע, מידע רב ובעל עוצמה זורם מדי יום באופן חופשי ובלתי מוגבל ברשתות החברתיות. מידע שלילי עשוי להתעצם בשל אופיה הויראלי של המדיה ולגרום לנזק משמעותי לעסק או לאדם פרטי.

על מנת להגן עליך מפני מידע שלילי ובלתי נשלט שכזה, מציע לך SEO ישראל שירות של ניהול המדיה החברתית שלך במסגרתו:

 • נבצע עבורך ניטור הודעות ברשת אודותיך או אודות העסק שלך ? זאת באמצעות כלים טכנולוגים מתקדמים שבדר"כ אינם זמינים לכל אחד.
 • במידת הצורך, נשיב במהירות לתגובות השליליות, כדי לנטרל את "העוקץ" ולעצור את ההתפשטות הויראלית.
 • נטפל עבורך במשברים שמקורם ברשת החברתית ? לפני שהם יוצאים מכלל שליטה ומעצימים למימדי נזק אמיתי.

חייג אלינו: 073-2240000, או מלא את הטופס, וניצור איתך קשר תוך 24 שעות

בעידן האינטרנט, המוניטין שלך ושל החברה שלך תלוי רבות לא רק בכמות - אלא גם בסוג תוצאות החיפוש בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים. לכן, כדאי שתדאג לא רק לתוצאות חיפוש ראשונות אלא בעיקר, לתוצאות חיפוש חיוביות שיבנו לך מוניטין חיובי ואיתן ויזרימו לך עוד ועוד לקוחות לעסק.

אנחנו כאן על מנת לדאוג לתדמית שלך ברשת, צור עימנו קשר עוד היום ונדאג לתקן, לטפח ולבנות לך מוניטין חיובי ואיתן שיקדם אותך ואת העסק שלך למקומות טובים יותר.

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il