זה לוקח זמן, אבל זה תמיד עובד. קידום אתרים בדרכים זהירות, אשר נמנע משימוש בשיטות עוקפות ואינו לוקח סיכונים, מעלה את האתר שלכם צעד אחר צעד אל ראש תוצאות החיפוש, ושומר על ההישגים לאורך זמן. הלקוחות שלנו קוראים לזה השקעה סולידית מניבה. אנחנו קוראים לזה קידום אתרים בטוח.

לא לוקחים סיכונים מיותרים

יש המון דרכים לקדם אתרים. אנחנו ב- אס.אי.או ישראל משתמשים אך ורק בכלי קידום ושיטות עבודה התואמים את הנחיות האיכות של מנוע החיפוש גוגל, ושומרים על אסטרטגית קידום מאוזנת, סולידית ואיכותית, אשר מתאימה לחברות הדוגלות בהליכה על קרקע יציבה ובביסוס מהלכים ארוכי טווח.

מבינים את גוגל

ברוכים הבאים למעבדה. המשרדים שלנו הם מעבדה בה נבחנים בכל יום כלים חדשים ושיטות אפשריות לקידום יצירתי, ובמקביל מבוצע ניתוח מעמיק של תוצאות החיפוש של גוגל. מתוך הידע הרב אותו אנו צוברים במעבדה (הניסיונות מתבצעים אך ורק על אתרים שאינם שייכים ללקוחותינו), אנו מפתחים פתרונות קידום ייחודים אשר אינם מוכרים בענף. פתרונות אלו מעניקים ללקוחותינו מהלך המורכב משילוב בין הידע הסטנדרטי והגלוי לבין התובנות המקצועיות הייחודיות למעבדה שלנו. עם הרבה חשיבה יצירתית ושאיפה מתמדת לחדשנות, אנו גם מקפידים לשמור על קו בטוח וסולידי בו אנחנו דוגלים.

מבינים את הגולש

קידום אתרים מתבסס על הבנה מעמיקה של המתרחש באינטרנט, אבל כדי להפוך קידום אתרים לעסקאות, ישנו עוד שלב שאי אפשר בלעדיו: הבנת הגולש. היכרות עם התחום בו עוסק האתר, עם הסיטואציה בה נמצאים הגולשים המחפשים את האתר בגוגל, הצורך אותו מספק המוצר עבור הגולשים, המילים המזוהות עם התחום ועוד. מהלך ששואף לצאת מהאינטרנט ולהפוך לעסקאות חייב להתחיל מהבנה של הגולש, ואנו מבצעים את שלב הלימוד וההיכרות בהקפדה יתרה כחלק מן השגרה של קידום אתרים בטוח.

מעל 10 שנות הצלחה שיטתית בתחום שכל יום משתנה

מנוע החיפוש של גוגל משתנה ומתעדכן כל הזמן. המטרה של גוגל היא לזהות את האתרים האיכותיים והאמינים ביותר עבור כל מילת חיפוש. קידום אתרים טוב הוא כזה שחוזה את השינויים מראש, ואכן, המעבדה שלנו מהווה מעין "ססמוגרף" אשר חש את התנודות הקלות ביותר בתוצאות החיפוש, בכדי לזהות מגמות ושינויים בעודן בתחילתם.

בעשור בו חברת אס.אי.או ישראל פעילה, הקפדנו להימנע משיטות עבודה קצרות טווח, והאתרים שבאחריותנו זוכים לדירוגי אמינות, יציבות ואיכות גבוהים ביותר. כאשר מנוע החיפוש גוגל מעדכן ומשנה את האלגוריתם שלו, האתרים שלנו מוכנים לכך מבעוד מועד, ודירוגיהם בדרך כלל רק משתפרים.

למי מתאים קידום אתרים בטוח?

  • לעסקים ששואפים להצלחה בטווח רחוק
  • לעסקים אשר נמנעים מלקיחת סיכונים מיותרים
  • לחברות מובילות שהמוניטין חשוב להן
  • לעסק שלכם ששואף להצלחה ויציבות תמידית
להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il