הבלוג של SEO ישראל

שני עדכונים אלגוריתמיים חדשים

אתמול (20 במאי 2014) הכריז Matt Cutts כי עדכון פנדה 4.0 החל להיכנס לתוקף. להבדיל מהעדכונים האחרונים, בהם בוצע רק עדכון מידע של האלגוריתם (data refresh) בלבד, נראה שהפעם מדובר בעדכון אלגוריתמי של ממש. הסיבה לכך היא שמדיניות גוגל היא כיום לא לעדכן אודות עדכוני מידע רציפים (המתרחשים אחת לחודש לערך), אך הפעם בחר מאט להודיע בכל זאת על העדכון הנוכחי, ומכאן שמדובר בעדכון משמעותי.

במקביל, עודכן גם אלגוריתם Payday Loans לגירסה 2.0. אלגוריתם זה אמור לאתר שאילתות המתאפיינות בתוצאות ספאם מרובות, ולפעול לצמצום כמות הזבל בהן. חשוב לומר כי עדכון זה איננו קשור לעדכוני פנדה או פינגווין של גוגל. על עדכון זה אמר דובר של גוגל:

Over the weekend we began rolling out a new algorithmic update. The update was neither Panda nor Penguin — it was the next generation of an algorithm that originally rolled out last summer for very spammy queries.

אז זה הזמן לפתוח עיניים, ולבחון אילו אתרים נפגעו כתוצאה מן העדכון האחרון, ואילו אתרים שיפרו את מיקומיהם!

נשארים בלופ

הרשמו לניוזלטר שלנו ועדכונים חמים, מדריכים וטיפים מאנשי המקצוע המובילים בארץ אצלכם במייל, ללא ספאם וללא הטרדות.

אורן שץ
אורן שץ
אורן שץ הוא המייסד ויו"ר חברת אס.אי.או ישראל. אורן הוא מומחה קידום אתרים מן המובילים בארץ, עם מעל 16 שנות נסיון בנושאי שיווק באינטרנט, קידום אתרים ופיתוח בארץ ובחו"ל. אורן מרצה בכנסים וסמינרים בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ומהווה כתובת ראשונה לכל שאלה הדורשת מומחה קידום אתרים רציני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד קצת ואתם בדרך לקידום אתרים טוב יותר

מלאו את כל הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 
רוצים לדבר איתנו על נושא אחר? צרו קשר מכאן