זמן קריאה: 4 דקות

הקיץ מתקרב בצעדי ענק ובמקביל אלפי ישראלים מחפשים אחר החופשה השנתית הזולה והמשתלמת ביותר.
בעידן שבו ירד המסך על האופן שבו חברות כמו booking וגוליבר מתמחרות כרטיסי טיסה לאותם יעדים ובאותם תנאים בדיוק במחירים שונים בעקבות המעקב שמתבצע על החיפוש שלנו כגולשים ע"י – cookies והרימרקטינג המתוחכם שמפעילות אותם חברות שמשפיע על תמחורים שונים לכרטיסי טיסה זהים לחלוטין בכל הפרמטרים (תאריכים, מחלקות, מלונות ועוד) באופן שווה, מתוך הרצון למקסם את הרווח מכל לקוח ולקוח. בעקבות זה התפכחו הצרכנים והבינו שחיפוש נכון אחרי כרטיסה טיסה במחיר אטרקטיבי יותר יכול ליהיות משתלם מאוד.
במאמר הזה נחשוף בפניכם שיטה אפקטיבית מאוד למצוא את הדיל לקיץ הקרוב שלכם במחירי האטרקטיבי ביותר ברחבי הרשת, בעזרת – Google flights

גוגל טיסות סוכן הנסיעות החדש שלכם

בשנות ה – 90 היו אלה סוכנויות נסיעות שדאגו להתאים עבורנו את חבילות הנופש והטיסה, בשנת 2000 עם הפריצה הגדולה של האינטרנט לחיינו תפסו את מקומם של הסוכנויות השונות אתרים הזמנות כרטיסים אונליין כמו בוקינג, הדקה ה – 90 ועוד.

אין ספק שאנחנו בעיצומו של השלב המתקדם ביותר באבולוציה של הזמנת כרטיסי טיסה וחופשות לחול. השלב בו גוגל ענקית החיפוש הבלתי מעורערת, מייעלת, מוזילה והופכת את חווית החיפוש להרבה יותר קלילה ופרודוקטיבית.

אז מה הופך את גוגל טיסות לכל כך יעיל?

המפות למטייל המחושב כלכלית

במידה וקיבלתם החלטה ספונטנית לטוס בקיץ הקרוב ולא באמת חשוב לכם לאן אלא חשוב לכם בעיקר לא לחרוג מהתקציב שעומד לרשותכם פיצ'ר המפות של- Google Flightsבדיוק בשבילכם! אז לכל הפנטזיונרים שתמיד חלמו לסובב כדור גלובוס ולעצור באקראיות עם האצבע על היעד לחופשה הספונטנית האולטימטיבית – גוגל מגשימים לכם את החלום!
החלום של גוגל מאפשר לכם לקבל החלטות בצורה פשוטה ומושכלת יותר, בעזרת סינון היעדים האופציונלים לפי מגבלות התקציב שלכם.
בתמונה ניתן לראות את כל היעדים אליהם ניתן לטוס בפחות מ- 300 דולר.

גוגל טיסות - יעדים עד 300 דולר

בנוסף ישנן אפשרויות סינון נוספות שניתן להפיק מהן תועלת רבה: טיסות, שעות המראה ונחיתה, חברות תעופה ועוד.

ניתוח מגמת מחירים

באמצעות לוח השנה החכם של גוגל תוכלו להבין מה היא מגמת המחירים של היעד אליו אתם מעוניינים לטוס, מהם החודשים היותר יקרים ומהן התקופות שניתן למצוא כרטיסי טיסה במחירים אטרקטיביים במיוחד.

שינוי שדה תעופה מוזיל את המחיר

על הנייר הפיצ'ר של שינוי שדה התעופה ממנו תמריא או אליו תנחתו ניראה זניח אך בלא מעט מקרים שימוש נכון והחלפת שדה התעופה יכול לחסוך לא מעט כסף.

מעקב מחירים

במידה ומצאתם יעד פוטנציאלי לחופשה הקרובה שלכם אך כרגע לא מתאים לכם לשלם ולסגור את ההזמנה (מכל סיבה כזו או אחרת) יש לכם אפשרות לשריין את הטיסה באמצעות לחיצה על כפתור "בחר טיסה".
ברגע ששריינתם את הטיסה גוגל ידאגו לעדכן אתכם בכל שינוי עתידי במחיר או בפרטי הטיסה כדי שלא תפספסו את הדיל שמצאתם.

מעקב מחירים - גוגל טיסות

גוגל טיסות – מלווה אתכם גם אחרי שרכשתם כרטיס טיסה

ללא ספק החלק הפחות נחמד בחופשות וטיסות לחו"ל הוא עיכוב בטיסה שבמרבית המקרים מתרחש בעקבות תנאי מזג אוויר קיצוניים.
אם בעבר הגעתם לשדה התעופה בתקווה שהטיסה שלכם תצא בדיוק בזמן, היום מנוע חיפוש הטיסות של גוגל המבוסס על בינה מלאכותית שלוקחת בחשבון את כלל התרחישים והסיבות האפשרויות לעיכוב בטיסה יוכל לחזות אם צפויים איחורים בלוח ההמראות והנחיתות של הטיסה שלכם עוד לפני שחברות התעופה עצמן עדכנו על העיכוב.

על אף שהבינה המלאכותית של גוגל מהמתקדמות ביותר היא איננה מושלמת וכדי להימנע מסיטואציית "זאב זאב" בה מתריעה ענקית החיפוש על עיכוב צפוי שלא מתממש בפועל הכריזה גוגל שהעדכונים על העיכובים בטיסות יעלו יעלו רק כאשר התוכנה תהיה בטוחה בלמעלה מ – 80% בעיכוב בטיסה.