באינטרנט, כל חתול יכול להיות נמר

שיווק באינטרנט מאפשר הבאת לקוחות פוטנציאליים אל עסקך תוך שמירה על תשואה גבוהה ביחס להשקעה הנדרשת (ROI). באינטרנט, יכול כל אתר קטן להתחרות על מישור אחד עם חברות ענק, ואף לנצח. העלויות של שיווק באינטרנט משתנות, אך באופן כללי, ניתן לציין כי הן עדיין נמוכות באופן יחסי. לכן, זוהי הזדמנות עסקית עליה בעל עסק לא יכול לוותר.

הבאת לקוחות פוטנציאליים אל האתר

החלק הראשון בעת ביצוע תהליך מוצלח של שיווק באינטרנט הוא הבאת לקוחות פוטנציאליים אל העסק. חלק זה עוסק באיתור המקומות הנכונים ביותר למקם את המסר הפרסומי שלך, ואת הדרך הנכונה ביותר להעביר את המסר הזה אל הגולש, או הצרכן הפוטנציאלי.

פעולת מיקום ואיפיון המסר הפרסומי צריכה להתבצע תוך הבנה כי כמות הקשב של הגולש הממוצע קטנה מאד, עובדה הדורשת מחשבה רבה לגבי דרכים אפשרויות למשוך את תשומת לבו. קידום אתרים ושירותי שיווק במנועי חיפוש, מצליחים לתפוס את הגולש בדיוק ברגע שבו הוא קשוב למסר שלך, בין אם זה בעת חיפוש מילת מפתח רלוונטית במנוע חיפוש, ובין אם בעת שיטוט באתר תוכן העוסק בתחום ההתמחות שלך.

השארת לקוחות פוטנציאליים באתר

שיווק באינטרנט אינו מסתיים בהבאת גולשים לאתר. למעשה, השלב הבא בתהליך שיווק אונליין, הוא לדאוג כי הגולשים אשר הגיעו אל האתר, גם יישארו בו ואף יבצעו רכישה של המוצר אותו אתם מוכרים. חלק זה בתהליך עוסק ברמת השימושיות של האתר (שיפור חוויית המשתמש באתר, User Interface) ובמיקוד המסר הפרסומי בדפים אשר אליהם מגיעים אותם לקוחות פוטנציאליים (לשיפור יחסי ההמרות, Conversion Optimization). באמצעות כלים מקצועיים שונים, ניתן לבצע מעקב מסודר אחר התנהגות הגולשים באתר, לאפיין את סוגי האוכלוסיות השונות ולהסיק מסקנות אופרטיביות לגבי תהליכי ההמרות באתר.

בניית תכנים עשירים וממוקדים באתר, המוגשים לגולש כשירות ללא תשלום, תוך התמקדות בהיבטי קידום אתרים ושיווק במנועי חיפוש, היא אחד מן הכלים החשובים בתחום זה. שילוב של המסר הפרסומי במסגרת תכנים מעשירים ומעניינים מגיע אל הגולש בשעה בה הוא מוכן לקלוט מסרים חדשים.

אנחנו, ב-SEO ישראל, יודעים כיצד להשיג עבורך מקסימום חשיפה ברשת.

צור איתנו קשר עוד היום לקבלת מידע אודות ערוצי השיווק באינטרנט שאנו מציעים, הכוללים שירותי קידום אתרים (SEO) ושיווק במנועי חיפוש, פרסום בגוגל (SEM), ניהול מוניטין ושיווק ברשתות חברתיות.

להצעת מחיר ופרטים 073-2240000
שלחו לנו מייל info@seoisrael.co.il